Oto Liftinin Hidrolik Devre Şeması Lazım

epilson

Üye
Merhaba arkadaşlar bana arabaları kaldırmada kullanılan liftlerin hidrolik devre şeması gerekli. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler

Hidrolik bir presin bağlantı elemanları start düğmesine basıldığında pres otomatik başlayarak aşağı incek ve aşağı siviçe bascak bastığında belirli bir müddet beklemesi için zaman rolesi devreye gircek zaman dolduğunda pres yukarı çıkarak yukardaki siviçe deydiğinde durcak taki start düğmesine basılana kadar bana bunun bağlantı şemasını kablolarla resim üzerinde çizebilirmisiniz bu konuda hiç tecrübem ve elektirik terimlerini bilmiyorum siz kabloyu nereye takarsanız resimde bende oraya takcam şimdiden teşekkür ederim.

Hidrolik bir presin bağlantı elemanları start düğmesine basıldığında pres otomatik başlayarak aşağı incek ve aşağı siviçe bascak bastığında belirli bir müddet beklemesi için zaman rolesi devreye gircek zaman dolduğunda pres yukarı çıkarak yukardaki siviçe deydiğinde durcak taki start düğmesine basılana kadar bana bunun bağlantı şemasını kablolarla resim üzerinde çizebilirmisiniz bu konuda hiç tecrübem ve elektirik terimlerini bilmiyorum siz kabloyu nereye takarsanız resimde bende oraya takcam şimdiden teşekkür ederim.

mrb arkadasım yardımcı olan oldumu benımde bu konu hakkında bilgiye ihtiyacım var.

bitirme ödevi olarak 500 tonluk pres tasarımı aldım ansys de analizini yapacağım.fakat öncelikle tasarımıbı yapmam gerek.yardımcı olurmusunuz:( 1 ayım var:(

mrb arkadaşlar bana mail yoluyla ulaşıp detaylı bilgi verirseniz, hidrolik ve pnömatik devre şemalarının ve simülasyonlarının kısa sürede hazırlanmasında sizlere yardımcı olabilirim. mail adresim tahsintanil hotmail com

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri