Comand

zuzusvs

Üye
Merhaba değerli ustalarım.nette gezinirken bu siteyi buldum ve yardımcı olabilecek birilerinin olduğunu umuyorum.ustatlarım aracımda orjinal bir nav.tv.radiocd modullerine sahip comand diye tabir edilen bir multimedya kullanmaktayım. Cihaz aracın orjinal cihazır ve orjinalligi bozulmasın diye değiştirmek istemiyorum.donemi itibariyle o dönemlerde geri vites kamerası olmadığından dolayı bu cihaza sadece bir geri vites kamerası eklemek istiyorum.nette gezinirken gördüm yurt dışında bazıları bir devre sayesinde yapabiliyorlarmış.ekte cihazın arka giriş pinlerinin resimleri ve bulduğum yurt dışından bir devre şeması mevcuttur.istedigim sey bana bu devreyi yapabilecek bir ustadım varmıdır?yardimci olabilecek abilerime kardeşlerime şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20231210_013650_Google.jpg
    Screenshot_20231210_013650_Google.jpg
    139.6 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_20231210_013438_Google.jpg
    Screenshot_20231210_013438_Google.jpg
    116.8 KB · Görüntüleme: 11
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri