OP77B'ye Nasıl Bağlanabilirim?

Aklıma bişi geldi.Bu problemi de yaşamıştım. Eğer önceden panele başka bir proje yüklenmişse, panelin yükleme tarafını ilk başta göremiyorsunuzdur.Panele enerji verildiğinde anında yükle yerine gelmeniz gerekecek.Ve bu çok kısa bir zamanda olması gerekiyor. Bunu es geçerseniz yükleme yapamıyorsunuz.Belki bu hata bizimkinde oluşuyordu.Belki de hata değil bunun böyle olması gerekiyor.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Aklıma bişi geldi.Bu problemi de yaşamıştım. Eğer önceden panele başka bir proje yüklenmişse, panelin yükleme tarafını ilk başta göremiyorsunuzdur.Panele enerji verildiğinde anında yükle yerine gelmeniz gerekecek.Ve bu çok kısa bir zamanda olması gerekiyor. Bunu es geçerseniz yükleme yapamıyorsunuz.Belki bu hata bizimkinde oluşuyordu.Belki de hata değil bunun böyle olması gerekiyor.
Evet açılışta kısa süreli download,op panel ayarları vs.görülüyor diğer panellerde olduğu gibi orada download seçmiştim ama yine olmamıştı.Panel yanımda değil akşam vakit bulabilirsem bakarım.Tekrar teşekkürler....(bu arada unutmadan panel 2. el yani içinde bir proje var..)

İlgili arkadaşlara teşekkürler. Dün bağlantı problemini çözdüm ve (OP77B)bağlandım. :))

problemi nasıl çözdüğünü yazsaydın iyi olurdu ??

Haberleşme hızı ile ilgili bir problemdi çalıştırdım ama.... Bende unuttum....hayatım çok hızlı akıyor .:)))

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,379
Kullanıcılar
450,259
Son üye
Samet00

Yeni konular

Geri