On off sorunu

@kesmez ustanın dediği gibi önce rölelere ters paralel 1n4001 veya 4007 vb diyot ve 100nf kondansatör bağlayın. Yine butondan sonra 555'in triger girişi ile şase arasına da 100nf kondansatör bağlayıp deneyin.

sonuç aynı

@kesmez ustanın dediği gibi önce rölelere ters paralel 1n4001 veya 4007 vb diyot ve 100nf kondansatör bağlayın. Yine butondan sonra 555'in triger girişi ile şase arasına da 100nf kondansatör bağlayıp deneyin.
bana böyle sağlıklı bir devre lazım bir çok devre denedim lakin sağlıklı çalışanı bulamadım varmı böyle salıklı çaluşan bir devre satın alim dedim onuda bulamadın 1nternette çalışan bir kaçtane buldum malesef onlarda sorunlu

Bunları uyguladınız mı?

Bunları uyguladınız mı?
ustadım denedim biraz değişiklik var ama lakin sağlıklı değil enerji verdiğim an hep bazende 2 nolu devre bazen 3ü birden aktiv oluyor bana sağlıklı çalışanı lazım teşekurler yardımıniçin

ustadım denedim biraz değişiklik var ama lakin sağlıklı değil enerji verdiğim an hep bazende 2 nolu devre bazen 3ü birden aktiv oluyor bana sağlıklı çalışanı lazım teşekurler yardımıniçin
Rica ederim. Umarım aradığını bulursun.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,221
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Geri