Omron Hareket Kontrol Teknoloji Günleri Semineri

Murat

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
Omron Hareket Kontrol Teknoloji Günleri

Somundan harekete... Bir servo sisteminin kuruluş serüveni
Omron ve Wittenstein alpha işbirliği ile İstanbul'da gerçekleştirilecek, hareket kontrolünün temelini oluşturan servo sistemleri konusunda farkındalık oluşturacak seminerimize ön kayıt olabilirsiniz.
Servo sisteminin boyutlandırılması, redüktör, motor seçimi, yeni nesil hareket kontrol sistemleri ve Kestirimci Bakım çözümlerine uygulamalı anlatım ile daha yakından bakın.

Seminer Programı
Kısım 1 – 09.30 / 12.30
  • Hareket kontrol sistemi bileşenlerine genel bakış
  • Redüktörün kullanım amacı nedir ? Nasıl seçilir ?
  • Servo motor ve redüktör seçiminde izlenecek yol ve temel sorular
  • Doğru boyutlandırma nasıl yapılır ?
  • Sıfırdan bir servo sisteminin boyutlandırılması; Uçar Makas

Öğle Yemeği Arası – 12.30 / 13.30
Kısım 2 – 13.30 / 16.00
  • Sysmac makine kontrol platformuna genel bakış*
  • Sysmac ile 2 eksen servo kontrollü hareket sisteminin canlı devreye alınması (Eksen ayarları, kazanç ayarlarının yapılması, hareket komutları ile hareket verilmesi)
  • Servo sistemlerinde kestirimci Bakım çözümleri ve uygulaması
  • Soru & Cevap
  • Redüktör seçimi ve hareket kontrolcüsü programlama için ücretsiz eğitim çekilişi

*Sysmac, Omron'un kontrol cihazından yazılıma kadar tam entegrasyona sahip en yeni makine otomasyon platformudur. Hareket kontrol, lojik, emniyet, haberleşme ve görsel denetimi bütünleştiren; yapılandırma, programlama, simülasyon ve izlemeyi içeren bir yazılım kullanır (Sysmac Studio).

Ücretsiz eğitim şansı
Seminer sonunda katılımcılar arasından yapılan çekiliş ile aşağıdaki eğitimlere ücretsiz katılım hakkı verilecektir.
  • Sysmac temel programlama eğitimi (2 Gün) / Omron
  • Cymex5 boyutlandırma programı eğitimi / Wittenstein alpha

İstanbul’da 8 Kasım Perşembe günü gerçekleştirilecek seminerimize şimdi ön kayıt bırakın!
Ön kayıt taleplerinin alınmasından sonra seminer detayları tarafınızla paylaşılacaktır.
hand_gears_hktg_newssinglemob_event-368xX.jpg

Seminer kayıt

https://industrial.omron.com.tr/tr/services-support/seminars/hareket-kontrol-teknoloji-gunleri

Omron'un kendi sitesinden de baktım ve yerin tam olarak nerede olduğunu bulamadım acaba sizin bir bilginiz var mı ve öğrenciler de katılma imkanına sahip midir?

Ön Kayıt işlemlerinden sonra seminerin yeri mail olarak atılacaktır. Aynı seminer ileri tarihlerde de gerçekleştirilecektir.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri