OLSA İYİ OLUR

nacak_68

Profesyonel Üye
OLSA İYİ OLUR olacaktı ama başlığı tekrar düzeltemedim
Sayın form yöneticileri ve üye arkadaşlar, bir fikirimi görüşümü bildireceğim.
konu içine girdiğimizde konuyu açan ve mesaj yazan arkadaşların meslekleri belirtilse nasıl olur.
üye isminin altında üyelik durumu meleği ..elektrik elektronik mekanik vs.
böyle olursa konuyu açan ve mesaj yazan arkadaşların konuya mesleki yakınlığı belli olur diye düşünüyorum.
Saygılar
herkese kolay gelsin

Son düzenleme:
seçim kutusu veya kişilerin kendi mesleklerini yazacağı bir metin alanı oluşturabiliriz.

sizce hangisi daha mantıklı daha önce belirlenmiş meslekler arasından seçim yapılmasımı, yoksa kişinin mesleğini yazı ile yazarak belirtmesimi

seçim kutusu veya kişilerin kendi mesleklerini yazacağı bir metin alanı oluşturabiliriz.

sizce hangisi daha mantıklı daha önce belirlenmiş meslekler arasından seçim yapılmasımı, yoksa kişinin mesleğini yazı ile yazarak belirtmesimi
Bence meslek seçimi yapıldığında kiminin mesleği bulunamayabilir binlerce hatta belki milyonlarca meslek var hepsini tanımlamak sıkıntılı olur en iyi herkes kendi mesleğini kendi yazsın.

Öncelikle konu başlığını düzelttiği için yönetici arkadaşlara teşekkür ederim.
Veysel28 arkadaşımızın fikrine katılıyorum. Herkes kendi mesleğini yazsa daha kolay olur
herkese iyi günler

Sn [MENTION=2]MuraTh[/MENTION] bu arada konuyla alakalı değil ama bi detay gözden kaçmış sanırım. Google a kontrolkalemi diye yazıp aratınca ilk sırada bu forum çıkıyor dikkat ederseniz forum başlığındaki elektrik yerine elektik yazılmış yani r harfi yazılmamış :) küçük bi detayı belirtmek istedim.

evet veysel bey gözümüzden kaçmış uyarınız için teşekkür ederim. gerekli düzenlemeyi yaptım. google arama sonuçlarında bir kaç gün sonra normale döner.

İyi niyetli olmanızı anlıyorum ama ne yazık ki burda da doğru yazmayanlar suistimal edenler hayal ettiği mesleği yazanlar olacaktır, Daha önce yaşandığı gibi, isim yaş .... tarih tekerrürden ibarettir.

OLSA İYİ OLUR olacaktı ama başlığı tekrar düzeltemedim
Sayın form yöneticileri ve üye arkadaşlar, bir fikirimi görüşümü bildireceğim.
konu içine girdiğimizde konuyu açan ve mesaj yazan arkadaşların meslekleri belirtilse nasıl olur.
üye isminin altında üyelik durumu meleği ..elektrik elektronik mekanik vs.
böyle olursa konuyu açan ve mesaj yazan arkadaşların konuya mesleki yakınlığı belli olur diye düşünüyorum.
Saygılar

Sayın arkadaşlar 204 kişi konuya bakmış
hiç fikri olan yokmu yada anlayamadınızmı
herkese kolay gelsin

Ne yani ben kerestecilik yaptığım zamanlarda sayısal veri işleme konusuna yorum yazmayacakmıyım?
Veya yazdığım yazıları tii lemiyeceklermi?
İnşaat ustalığı yaptığım zaman PLC konularına yazmıyacağım.

Burası Türkiye Arkadaşlar herkes bildiği işi yapsa bu kadar hırsız uğursuz türermiydi ? Acaba ??

Ne yani ben kerestecilik yaptığım zamanlarda sayısal veri işleme konusuna yorum yazmayacakmıyım?
Veya yazdığım yazıları tii lemiyeceklermi?
İnşaat ustalığı yaptığım zaman PLC konularına yazmıyacağım.

Burası Türkiye Arkadaşlar herkes bildiği işi yapsa bu kadar hırsız uğursuz türermiydi ? Acaba ??
sayın seagate usta ne demek istediğini hiç anlayamadım , ben şöyle bir tavsiyede bulunmuştum,
profilimize MESLEKLERİMİZİ yazalım yazabilelim

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,194
Son üye
akocatas

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler