Konu açmaya mesaj sınırı getirilmesi hk.

paskomya

Profesyonel Üye
değerli ustalarım sayın adminlerim,
kiminizle akranım kiminizde benden büyük, yaşı benden küçük olan ustalarımı da saygıyla anıyorum. forumumuza her üye olan(yaşı önemli değil) hemen her konuda saçma sapan sorularla başımızı ağrıtıyorlar. veya gerekli açıklama yapmadan soruyorlar bazen ben bile yardım edeyim derken çuvallıyorum. bakın bu gün iki yeni üye ve konuları:
1-Acil Yardım Adaptör Yandı
1-Merhaba. İki seçeneğim var. Biri 1w ampul led. Diğeri telefon şarj aletiyle 1 adet led ışık. Bunlardan en az elektrik tüketimi yapan hangisi ise onu kullanacağım. Yorum yaparsanız sevinirim
şimdi bu iki arkadaşımıza da yardım edelim ama 1- yandı ne yapacam 2-hangisi daha az enerji harcar. yahu içimizde aklının zekatını verse mühendis yetiştirecek beyinler varken. burası neden daha akademik yardımlaşmanın olduğu bir yer olmasın. hani akademik dediysem orta terkten elektronik tamircisi bilirim, kafası mühendisten fazla çalışır. okumakla değil çalışmakla öğrenmekle usta olan mesleğinin hakkını verenler birbirimize destek verelim yardım edelim. ne dersiniz? mesela 10 mesaj yazmayan konu açamasın, ha sorusu varsa araştırsın okunun altına mesaj olarak sorusunu sorsun benim düşüncem bu katılanlar evet yada hayır desin

bakın o kadar acemiyim ki bu konuda anketi bile beceremedim

Sadece ustalar yada elektronik elektrik le ilgilenenler olsa gene neyse
Hiç alakasi olmayan biri sırf 10 kuruşluk isi hallolsun diye hemen üye oluyor sonra bos bos yazıyor
Baktımki hatrı sayılı ustalar var
Bi giris yapayım dedim
SAYGİLAR

Sadece ustalar yada elektronik elektrik le ilgilenenler olsa gene neyse
Hiç alakasi olmayan biri sırf 10 kuruşluk isi hallolsun diye hemen üye oluyor sonra bos bos yazıyor
Baktımki hatrı sayılı ustalar var
Bi giris yapayım dedim
SAYGİLAR
Biraz empati yapalım . Size göre 10 kuruş . O adama sorsanız yaptığı iş çok hayati ve iş yerini kurtaran bir çalışma , kendisi de işyerinin temel direğidir herhalde . Çok komik bence :)

Sanırım yanlis anladıniz
Hiç alakası olmayan diyorum
Tabiki kişi ilgili ve alakalı biriyse elbette canla başla destek olmak gerekir
İşyeri olmasa bile konuya meraklı olması yeterli SAYGILAR

Sanırım yanlis anladıniz
Hiç alakası olmayan diyorum
Tabiki kişi ilgili ve alakalı biriyse elbette canla başla destek olmak gerekir
İşyeri olmasa bile konuya meraklı olması yeterli SAYGILAR
Yok siz beni yanlış anladınız . Elektrik merak edilecek bir şey değil . Hobi olarak düşük voltajla çalışan elektronik devrelerle uğraşacaklarsa ne güzel amenna .
Ama yok elimden çok iş gelir herşeyden anlarım , okulunu okumadım ama o biçim alaylıyım , çok acil çözmem lazım amanın hemen yardım , bilene bilmeyene laf sokmakta üstüme yoktur adam gibi hemen cevap yazın , o biçim arızam var ama kendim bulmaya hiç halim yok hemen siz yorum yapın tiplerine uyuzum .

Yok siz beni yanlış anladınız . Elektrik merak edilecek bir şey değil . Hobi olarak düşük voltajla çalışan elektronik devrelerle uğraşacaklarsa ne güzel amenna .
Ama yok elimden çok iş gelir herşeyden anlarım , okulunu okumadım ama o biçim alaylıyım , çok acil çözmem lazım amanın hemen yardım , bilene bilmeyene laf sokmakta üstüme yoktur adam gibi hemen cevap yazın , o biçim arızam var ama kendim bulmaya hiç halim yok hemen siz yorum yapın tiplerine uyuzum .
Ben lise öğrencisiyim ve tecrübe azda olsa kazanmak için foruma sık sık bakiyorum ancak malesef çok gereksiz konular açılıyor , gereksiz mesajlar yaziliyor ve buda pek verimli olmuyor bence mantıklı olan sinirlandirma getirilmesi belki bu sayede daha verimli bir forum olur , iyi günler.

Ben lise öğrencisiyim ve tecrübe azda olsa kazanmak için foruma sık sık bakiyorum ancak malesef çok gereksiz konular açılıyor , gereksiz mesajlar yaziliyor ve buda pek verimli olmuyor bence mantıklı olan sinirlandirma getirilmesi belki bu sayede daha verimli bir forum olur , iyi günler.
Aferin delikanlı sana . Böyle mesleğine ilgiyle ve merakla yaklaşan gençlere canımız feda .

Ben yanlis anladım

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri