Olmuyor Ne Yazık Ki...

Arkadaşlar bildiğiniz üzere ben eski uzman üye selcukeem yim fakat başıma gelen birkaç talihsiz olaydan sonra yeni bir profil alıp yeni üye oldum.Elbette biliyorum bu rütbeler bize gerçek alemde birşşey kazandırmıyor fakat şimdi bir arkadaşıma mesaj atacaktımk imesaj sayınız 20 den az uyarısını alınca aklıma 1.5 yıl önce yeni üye olduğum an geldi ve sanırım ben bu yeni üyeliği pek yapamayacağım yine arada sırada sessizce foruma uğrayıp geçerim öyle bir.Belki çocukluk yapıyor diyeceksiniz ama bu rütbenin düşmesi beni bir garip yaptı sanki başkabir profilden yazıyor gibi hissettirdi.Biraz da araştırdım bu talihsiz olayları ne yazık ki yöneticilere de kanıtlayamayacağım ip adresi tespiti filan bir sürü bürokrasi işi... her neyse kısaca buradan kırdığım herkesten özür diliyorum(her ne kadar yazan ben olmasamda ).Hakkınız helal edin bende hakkı olanların hakkı helal olsun.
Saygılarımı sunarım.

Şunu da belirtim yazdıklarımı yeni üyeler yanlış anlamyın herkes o yoldan geçti yoksa fakat kimse 2. kez geçmedi ben de geçemeyeceğim.
Saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri