Not defteri /notlarım gibi bir özellik var mı yada eklenebilir mi?

AD_EM

Onursal Üye
Onursal Üye
Forumda okuduğum bazı yazılarda güzel olduğunu düşündüğüm yada yeni öğrendiğim yerler oluyor. Ben onları kendi sayfamda bir yere not almak ve daha sonrasında kolayca o notlara bakıp o bilgiden faydalanmak istiyorum. Böyle bir özellik var mı? yada bu mümkün mü?

Belki tam olarak isteğinizi karşılamayacaktır ama böyle birşeyde yapabilirsiniz.

1681130923919.png

1681130965712.png

1681131348196.png

Forumda okuduğum bazı yazılarda güzel olduğunu düşündüğüm yada yeni öğrendiğim yerler oluyor. Ben onları kendi sayfamda bir yere not almak ve daha sonrasında kolayca o notlara bakıp o bilgiden faydalanmak istiyorum. Böyle bir özellik var mı? yada bu mümkün mü?

biraz araştırdım forumumuza uygun böyle bir eklenti şuanda mevcut değil.

Ben notlarımı uzun zamandan beri Whatsapp üzerine alıyorum. Notlarım diye bir adet grup oluşturup gruba eklediğim kişiyi sonra siliyorum. Sadece kendimin üyesi olduğum bir grup oluyor. Böylece not alacağım yazı, bağlantı ve görselleri bu gruba ekliyorum. Ve bunu ilk sıraya taşıyorum.
Whatsapp da yakın zamandaki güncellemesinde "İsminiz-Kendim (Siz)" şeklinde böyle bir not alma grubunu uygulamaya ekledi.

Ben notlarımı uzun zamandan beri Whatsapp üzerine alıyorum. Notlarım diye bir adet grup oluşturup gruba eklediğim kişiyi sonra siliyorum. Sadece kendimin üyesi olduğum bir grup oluyor. Böylece not alacağım yazı, bağlantı ve görselleri bu gruba ekliyorum. Ve bunu ilk sıraya taşıyorum.
Ben de o şekilde yapıyorum şu an. Ancak benim istediğim bu site üzerinde alacağım notlar. Çünkü bazen tekrar aynı notlara bakma isteğim oluyor ve bulması zaman alıyor. Diğer taraftan yazmak istediğim ve zaman alan bir konu olduğunda daha sonrasında devam ettirmem mümkün olsun istiyorum.

böyle bir eklenti şuanda mevcut değil.
Eklemek mümkün mü?

Forum istatistikleri

Konular
128,256
Kullanıcılar
450,079
Son üye
arifd68

Yeni konular

Geri