Muhsin yazıcıoğlu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türkiye dürüst namuslu vatanını seven bir evladını kaybetmiştir.Ruhu şad olsun hepimizin başı sağolsun.Ve bir değeri kaybetmeden değerini bilen bir Toplum olma adına saygılarımla.

TÜRKİYENİN ermenistan sınır kapısını açmayı planladığı bir döneMde AZERBAYCAN TÜRKLERİ ile ittifak kurma siyaseti güden bir siyasetçinin böyle bir dönemde helikopterinin düşmesi ve enkezın 3 gün sonra köylülerce tesadüfen bulunması düşündürücü.

alah rahmet eylesın geride kalanlarına sabır versın cenabı mevlam.Türk milliyetçiği adına büyük kayıp.

Evet,arkadaşların yazısını okudum gerçekten merhumun deyişi ile hormonsuz bir siyaset ve vatan evladını kayıpetmiş bulunuyoruz bu ülkenin muhsin yazıcıoğlu gibi siyaset ve vatan evlatlarına çok ihtiyacı var TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞ OLSUN MERHUMA VE ARKADAŞLARINA ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM...enelmakltd

Ölenler için bende Allah'tan rahmet diliyorum ancak konuyu siyasete kaydırmayınız.

Allahu teala mekanını cennet, gunahlarını da affetsın.aılesını de rahmet dılıyorum.cızgımızde onun gıbı turk ıslam sentezı olması dılegı ıle.....

konu amacından saptığı ve siyasi içerikli mesajlardan dolayı kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,547
Kullanıcılar
450,545
Son üye
space1356

Yeni konular

Geri