Motoru tek butonla 5 sn çalıştırma

ergn10

Üye
herkese iyi çalışmalar..
Ben 1 adet asenkron motoru tek butona 1 kez bastığımda 5 sn çalıştırmak istiyorum. Elinde çizilmiş kumanda devresi olan varmı yardımcı olabilir mi?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
herkese iyi çalışmalar..
Ben 1 adet asenkron motoru tek butona 1 kez bastığımda 5 sn çalıştırmak istiyorum. Elinde çizilmiş kumanda devresi olan varmı yardımcı olabilir mi?
Çalışma senaryosunun tamamı bu mu? Yani butona basılınca motor çalışacak ve 5 sn sonra duracak.. Hepsi bu mu?

Çalışma senaryosunun tamamı bu mu? Yani butona basılınca motor çalışacak ve 5 sn sonra duracak.. Hepsi bu mu?
butona 1 kez basılacak 5 sn çalışıp duracak okadar seneryo bu. Arkadaşlar o kadar yoğunum ki kus bakmayın kafam durdu. aklıma forum geldi hazı şema vardır diye

Buyrun

5 saniye.JPG

Zaman rölesinin kontağını stoptan hemen sonra koymanız daha doğru olur diye düşünüyorum.

Gayet güzel çalışıyor.Yanlış çizmiş olmayasın

Ekli dosyalar

• 5 saniye çalışma.esc
    9.1 KB · Görüntüleme: 24

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar