Monofaze kompanzasyon ?

Ayaz122

Üye
Öğrenci kardesiniz olarak soruyorum, monofaze kompanzasyon nedir neden kullanılır, internette dogru düzgün bir açıklama bulamadim, yardımcı olursanız sevinirim.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Öğrenci kardesiniz olarak soruyorum, monofaze kompanzasyon nedir neden kullanılır, internette dogru düzgün bir açıklama bulamadim, yardımcı olursanız sevinirim.

Seneler önce hazırladığım bir sunum. 15. ve 16. sayfalarda görsel olarak izah ettim dengesiz yüklenme ve monofaze kondansatör ihtiyacı durumunu.

Ekli dosyalar

• H.Hırçın komp. sunum.rar
    601.4 KB · Görüntüleme: 69
Seneler önce hazırladığım bir sunum. 15. ve 16. sayfalarda görsel olarak izah ettim dengesiz yüklenme ve monofaze kondansatör ihtiyacı durumunu.
Ellerine sağlık abi güzel döküman . Bu arada helikopterleri kaldırmışsın , operasyon var herhalde :)

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,613
Son üye
Liderpano

Yeni konular

Geri