MODİCON M340 YARDIM

ilhancelik

Üye
merhaba arkadaşlar telemecanique m340 plc programlama yazılımı ve eğitim dökümanlarına ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz. saygılarımla kolay gelsin.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhaba,

(0216) 444 30 30 nolu telefondan bilgi alabilirsin. M340 ile kullanılan program Unity dir. Uzmanlık seviyesi gerektiren bir program olduğu için Birebir eğitim almanı tavsiye ederim.

telemecanique bu şirketin en büyük eksikliği ürettiği plc ve bunların proglanması için gerekli ara yüz yazılımlarının dökümanlarının olmaması olanıda evet bu plc dir diyor bunları neden söyledim biliyormusunuz arkadaşlar bende arıyorum ama işime yarayacak bir bilgi daha bulamadım ne yazıkki

yanlış düşünüyorsunuz bende m340 uğraşıyorum tr sitesinde online eğitim var avrupa sitelerindede çok döküman var hiç olmassa 4443030 tel var başka hangi otomasyonun 7 / 24 telefonla teknik servisi var herkese iiyi çalışmalar bana siteye nasıl ekleyeceğim konusunda yardım edin hepsini vereyim.

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri