Milyoncu usulü siemens sigorta

Dmax ta gümrük denetimleri ile ilgili bir program vardı. Adamlar bırakın teknolojik ürünleri çanta ayakkabı daha akla gelmedik bir sürü ürünü sahte olma ihtimali ile inceleyip gerekirse yasal imalatciya suç duyurusunda bulunuyor . Ülkeye de sokmuyor .
onlar ülkelerinin kıymetini biliyorlar, çıkardıkları yasaları bir bilsen aklın durur. bak basit bir örnek ülkemiz amerika olsun ve sen oranın vatandaşısın. cevyin var bir tane de, benzin parasından bıktın, garajında motoru söktün ve elektrikli motor taktın. gidersin tamir ve muayene garajına/ tamirhanesine/servisine aracını tescil edersin trafiğe çıkarsın.
şimdi sen gel benim güzel ülkeme, vatandaşsın ve yine bir cevy aldın ve benzin parasından bıktın. girdin garajına motoru indirdin (avrupa/amerika standardında) elektrikli motor taktın. sonra erkeksen çıkar trafiğe. üzerini bir de fabrikasından izin almadın diye değişiklik yaptığın için sana dava açarlar.
sonra benim güzel ülkem neden üretemiyor neden ilerlemiyor diye sorarız kendimize.
15 yıl önce elektrikli araç yapayım dedim, tüm bağlantılarımı yaptım, yurtiçi-yurtdışı ve aklıma geldi karayolları kanununu 3 kere okudum ve vazgeçtim. bana verilen tek izin L7 ve fabrikam olmasıydı.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Yine aynı milyoncuda yine aynı reyondayim. 8 yaşında enerji topu gibi bir oğlan çocuğu bir çakma sigortayı eline almış. Babaaaaaaaa babaaaaa varyaaaaa . Ben şimdi bu düğmeyi havaya kaldırınca bütün dünya havaya uçacak. Aman dedim delikanlı sakin ol . Zaten halimiz tam da o şu an .

Yine aynı milyoncuda yine aynı reyondayim. 8 yaşında enerji topu gibi bir oğlan çocuğu bir çakma sigortayı eline almış. Babaaaaaaaa babaaaaa varyaaaaa . Ben şimdi bu düğmeyi havaya kaldırınca bütün dünya havaya uçacak. Aman dedim delikanlı sakin ol . Zaten halimiz tam da o şu an .

Milyoncu raflarından paylaşımlar bekleriz .
Ne gibi ürünler var .

Gerçi tüm marketlerde trilyoncu .

Kolay Gelsin .Sağlıcakla ....

Milyoncu raflarından paylaşımlar bekleriz .
Ne gibi ürünler var .

Gerçi tüm marketlerde trilyoncu .

Kolay Gelsin .Sağlıcakla ....
Bugün biraz iki ağızlı yıldız anahtarlara baktım. Nikelaj kaplamasından bile ben adiyim diye bağırıyor. Birde üzerinde kaliteli krom vanadyum malzemeden dövme çelik olarak imal edilmiştir yazını okuyunca şöyle kocaman bir has iksir diyesim geldi. Utanmada kalmadı artık.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,216
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri