Mikro switch tedariği hakkında

keremx

Üye
arkadaşlar merhaba, öncelikle kusura bakmayın bir alt başlıkta "iplik kontrol switch" olarak bir araştırma yapmıştım fakat sonra projemde değişikliğe gittim ve yapacağım işlem için mikro switch kullanmaya karar verdim.

şimdi bu ürünler hakkında bir kaç sorum olacak ;

1-bu ürünlerin kasa ölçüleri standart mıdır?

2-kaliteli marka olarak önerebileceğiniz bir marka var mı? 5-10 sene sonra tekrar tedariğinde sıkıntı yaşamayacağım bir ürün olması benim için önemli.

3-genel olarak ürünlerin hepsi çin malı olup pek fark etmez mi yoksa?

4-bu ürünlerin ithalatçısı kimdir nereden toplu olarak alınır? ilk etapta 200-250 tane kadar ihtiyacım olacak.

Teşekkürler

ms.jpg

arkadaşlar merhaba, öncelikle kusura bakmayın bir alt başlıkta "iplik kontrol switch" olarak bir araştırma yapmıştım fakat sonra projemde değişikliğe gittim ve yapacağım işlem için mikro switch kullanmaya karar verdim.

şimdi bu ürünler hakkında bir kaç sorum olacak ;

1-bu ürünlerin kasa ölçüleri standart mıdır?

2-kaliteli marka olarak önerebileceğiniz bir marka var mı? 5-10 sene sonra tekrar tedariğinde sıkıntı yaşamayacağım bir ürün olması benim için önemli.

3-genel olarak ürünlerin hepsi çin malı olup pek fark etmez mi yoksa?

4-bu ürünlerin ithalatçısı kimdir nereden toplu olarak alınır? ilk etapta 200-250 tane kadar ihtiyacım olacak.

Teşekkürler

Ekli dosyayı görüntüle 87749
Bunların bir kaç boyları var, bütün firmalarda standart. Kullanmak nasip oldu. Emas var yerli ve köklü firma. Web sitesi baya iyi. Orayı inceleyin. Ölçüleri falan da var.

Bunların bir kaç boyları var, bütün firmalarda standart. Kullanmak nasip oldu. Emas var yerli ve köklü firma. Web sitesi baya iyi. Orayı inceleyin. Ölçüleri falan da var.
emas da fotoğraftaki ürün benzeri ürün göremedim sitesine bakmıştım, bana direk görseldeki tipte olanlardan lazım

emas da fotoğraftaki ürün benzeri ürün göremedim sitesine bakmıştım, bana direk görseldeki tipte olanlardan lazım
Tekrar bakın. İncik boncuk her çeşidi var maşallah uretimlerinde.

teşekkürler ya kusura bakmayın ben MN2 serisine filan bakmıştım, yarın direk burdan bir numune ile fiyat alayım ben bare, teşekküler.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri