microwin sp6 yükleme sorunu

taner74

Guest
merhaba arkadaşlar.benim pc imde microwin v4.0.0.81 yüklü ve ben sp6 versiyonunu yüklemeye çalıştığımda resimdeki hata mesajını veriyor.hata mesajından anladığım ise eski versiyonu kaldır tekrar install et(sp6 yı) onu yaptığımda da aynı mesajı veriyor.bana yardım ederseniz sevinirim. resim1.png

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Bazı durumlarda Denetim masası altındaki Program ekle/kaldırdan MicroWin4.0'ın kaldırılması yeterli olmuyor, Otomasyon"https://support.automation.siemens.com/WW/skm/frameset.asp?url=%2FWW%2Fllisapi%2Edll%2F14618173%3Ffunc%3Dll%26objId%3D14618173%26objaction%3Dcsopen%26skm%3D1%26lang%3Den&Query=uninstall+microwin&SearchArea=alle&id=14618173&F11Marker=true&siteid=cseus&query2=&modelled=&lang=en"]burada[/URL] anlatılan şekli ile kaldırıp SP6'lı kurulum dosyasını bir de öyle kurmayı dener misin?

denedim ama olmadı ilgine teşekkür ederim

slmlar kardes bu sorun bendede var denedim benimde olmadı kafayı yiyecem
siz bir cözüme ulastınızmı ulastıysanız banada yardımcı olsanız

Esselâmû aleyküm

Microwin sp6 kurmanız için microwin programınız lisanslı olması gerekir.

SP6 yı neden kurmak istiyorsunuz ?
SP6 daki tek yenilik şimdi hatırlayamadığım bir ülkenin dil desteği var sadece.
Gereksiz bir yükleme olur boşuna uğraşma.

sp6 bencede gereksiz :))

Forum istatistikleri

Konular
128,272
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31
Geri