tp 177 mıcro panel yükleme sorunu.

herkeze selamlar. daha önce hiç bir sorunla karşılaşmadan wincc flexible 2007 ile tp 177 mıcro panelimi karışık yazılımlar dahi olsa yükleme yapıyordum. yaklaşık 2 haftadır wincc v7.0 Scada buldum pc yükledim ve bu güne kadar wincc v7.0 da scada öğrenmek için uğraştım.
bu gün uzun zamandır açmadığım wincc flexible 2007 ve tp 177 m, açtım fakat ne yaptımsa tp177 ye yükleme yapamadım. deneme için tek bir buton atadım. tranfer status ekranında ilerleme çubuğu bir kutu varken 20 sn bekliyor ikinci kutu görününce kayboluyor. transferi tekrar başlatınca bu sefer ilki kadar bile beklemeden kayboluyor. daha önce defalarca yüklediğim kayıtlı projelerden birini açıp onu yüklemeye çalışıyorum onuda yüklemiyor.
şaştım kaldım acaba sonradan yüklediğim wincc v7.0 scada yazılımından bir şey olabilirmi aklıma tek bu geliyor.
yardıma ihtiyacım var en son care wincc v7.0 kaldıracam oda olmadı format atacam.
şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
hocam ilginiz için teşekkürler fotograftan kastınız nedir. şimdi daha önce wincc flexible 2007 ile çok çalıştım. oluşturduğum projede kesinlikle sorun yok. hatta flexible ile ilk çalışmaya başladığımda bilmediğim için komikasayon, tag ve cles ayfalarını eklemiyordum. screne yazdığım metinleri bile sorunsuz ekrana yüklüyordum. hatta adımı yazıp ekranda görünce seviniyordum. bence scadan dolayı bir sorun olustu. scadayı yüklerken sorunla karşılaştım çok uğrastım. siz yardım ettiniz zar zor yükledim. tekrar ilginize teşekkürler

Son düzenleme:
hocam ilginiz için teşekkürler fotograftan kastınız nedir. şimdi daha önce wincc flexible 2007 ile çok çalıştım. oluşturduğum projede kesinlikle sorun yok. hatta flexible ile ilk çalışmaya başladığımda bilmediğim için komikasayon, tag ve cles ayfalarını eklemiyordum. screne yazdığım metinleri bile sorunsuz ekrana yüklüyordum. hatta adımı yazıp ekranda görünce seviniyordum. bence scadan dolayı bir sorun olustu. scadayı yüklerken sorunla karşılaştım çok uğrastım. siz yardım ettiniz zar zor yükledim. tekrar ilginize teşekkürler

olsbilir. sql ortak kullandıklarından 2007 ait sqle zarar vermiş olabilir. wccflx2008 yüklemeyi dene veya cd ile repair yap. ben sorunu tam anlayamadım desem yeridir. kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,242
Kullanıcılar
450,051
Son üye
Rezly

Yeni konular

Geri