Micro-Win Yükleme Hatası

arkadaşlar ben bu sene elektrik elektronik mühendisliğinden mezun oluyorum.ilk olarak plc microwin programını öğrenmek istedim.fakat siemensten indirdiğim program şu hatayı veriyor. " unable to locate a valid executable for update,you must select the directory where your previous version of MICRO/WİN or MICRO/DOS is located. "

lütfen acil yardım edin bu programı kurup öğrenmek istiyorum adım adım söylerseniz sevinirim..

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.jpg
    Ekran Alıntısı.jpg
    15.7 KB · Görüntüleme: 42
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
ENDA ninkini ogren bence, hem boylelikle ne dedigini kendi dilinde anlayabilirsin.

NexusHD2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

enda hiç duymamıştım ama wplsoft (delta plc ) kullansam olur mu o da türkçe mesela ??? farklılıklar nedir ?

Yegane fark yerli uretim olmasi, kendi seviyesindeki urunler arasinda en yuksek performansa ve en ekomik fiyata sahip olmasi.

NexusHD2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

senden önce mıcrovını yüklemeni istiyor sonra inidrdiğin güncellemeyi okey mühendis bey

Hangi üniversitede okuduğunuzu çok merak ediyorum. Sorun teşkil etmeyecekse paylaşmanızı rica ediyorum.
Arkadaşların dediği gibi microwin update yapmaya çalışıyorsun ama öncesinde microwinin yerini göstermeniz eğer yoksa update yerine öncelikle microwin kurmanız gerekir.

Aynı hatayla bende karşılaştım.Microwin klasörünü microwinin kurulu olduğu klasörü göstermeme rağmen kuramıyorum.

Üstündeki sürüm güncel zaten diyor.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    128.3 KB · Görüntüleme: 11
  • 2.jpg
    2.jpg
    129.9 KB · Görüntüleme: 10
  • 3.jpg
    3.jpg
    128.4 KB · Görüntüleme: 11

Yeni mesajlar