benimde yanımda bir stajer var 1 aylığına geldi bu krizde yol yemek masrafını karşıladıktan sonra 200 lira vermei düşünüorum iş öğretsekde oda bi emek verior (daha fazla verecek durumum yok)parayı düşünmeleri doğru deil ama biraxda para gaza getirir yetişirler düşüncesindeim
Sizi tebrik ederim. yemek+yol+200 tl çok iyi bir ücret. Keşke herkes sizin gibi duyarlı olsa herkes emeğe saygılı olsa. Allah kazancınızı arttırsın.
Öğrenci para için çalışmasın diyoruz ama bazı işyerleride resmen vampir olmuş insanların kanını emer gibi emeğini emiyor.

Bn muhasebe okuyorum lise son sınıftayım staj yerimi bana verimli olucak bi yer ayarladım önemli olan maaş deil işi ögrenebilmemdi bu benim için fırsattı çünkü üniversite kazanamasam bile işi öğrenmiş olucaktım.. ama staj yaptıgım yer devlete balı oldugu için 200 tl de maaş vericek bu benim için artı avantaj oldu kendi dershane paramı kendim verip hiç hesapta yokken dershaneye gtmeye karar verdim :) maaş olmasaydı bile benim için iyi bir yer.. Herkes öncelikle gidicegi yerin kalitesine, verimine ve ikinci planda olarak maaşına bakmalı bence.. Herkesin hakkında hayırlısı olsun İnş. istediginiz yerlere gelebilirsnz ve gelebliriz iyi gnler..;)

bende meslek lisesi çıkışlıyım,stajlarımı yazın yaptım,açıkçası aldığım ücret çok makuldu,insan o an çalışmanın karşılığı bu mu diye soruyor kendi kendine,ama yapacak bişeyimiz yok,öenemli olan işi öğrenebilmek...

arkadaslar hakkınızı kimseye yedirmeyin tamam iş ogrenmek ayrı birsey sizin alın teriniz ayrı birsey iş ogrenmek istiyorsanız meraklı arastımacı yenilikci ve dikkatli olun ve mesleginizi sevin bu sayade ogrenemiyeceginiz hiç birsey yoktur .

Bende stajerim ve bugun başladım işe belediyede girdim ama 1000 pişmanım sabah 8.30 dan akşam 5 e kadar oturdum ne ilgilenen var nede ben sormak istedim stajerlik iğrenç bişe enn kısa sürede değiştiricem ama stajer olmak üzere olanlara söyleyeyim belediye daha iyidir diye girdim 1000 pişmanım girmeyin sakın bi masa bi bilgisayar verdiler onuda kurmayı bilmiyorlar ben kurdum nerdeyse muhasebeyi ben onlara öğretecem  iğrenççççççççççççççççç en iyisi işini çok ciddi yapan bi kuruma girmek en azından iş yapmaktan yorulmam daha iyidir oturmaktan

ya ben meslek lisesindeym seneye stajda maaş alcakmıyız herkes alcak mı dha doğrusu wve alıcaksa ne kadar alıncak

eğer boş adamsan paralı işletme çünkü anca ayakçılık yaparsın.
Ama biraz bilgi edinmek istersen parasız işletme derim.
(Eğer ihtiyaç sahibiysen lütfen söylediklerimi kâale alma)

Bence maaşı düsünmeyin iyi biyerde staj yapsın önemli olan maaş deil staj yaptığı yerde bişeyler ögrenmesi en azından bi deneyim kazanmasıdır.

şimdiden parayı düşünmek ne güzel zamanın çırakları hep böyle bunu yazmaktansa nerede staj yapmalıyım nerede daha iyi işi öğrenebilirim diye soulsa daha iyi olur daha yolun başında parayı düşünen bir iş öğrenemez biraz çelıştımı usta beyenmez .. bu memlekette nice ustalar nice beyinler imkansızlıktan asgari üçretle çalışır...

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri