mesleğin içine ettiler

UNSALX

Üye
meslekten soğudum maaşlar düşük.. okadar beyin patlat tecrübe kazan sonrada fiyat fix olsun nereye gider seniz gidin artık elektrik teknisyeninin fiyatı 1000 tl ye düşmüş dökülüyoruz . acil eylem çalışmamaya devam...... piyasadaki elektrik atölyelerini dolaştım bütün elemanlar elinde telefon yalandan tornavida sallıyolar haklılar.........

bu kacinci konu yahu birinden devam et lutfen

herkes goruyor zaten bu konu yeni bisey degil.
hakkiyla bu isi yapanlar kazaniyor. istisnalar haric
siz sadece forumda gereksiz baslik cogaltiyorsunuz.

Her, konu bölümünde konu acdın. Tadı kacdı
konu kırlıliğinden baska işe yaramıyor, bırde mesaj sayın artar..

Ayrıca belli ki evlilik çocuk kira yakıt gibi sorumlulukların da yok. O bahsettiğin 1000 TL ye çalışan insanlar da paraya muhtaç olmasalar sanırım senin düşündüklerini düşünürler ben daha "bu maaş bana fazla benim hakkım daha azı" diyen görmedim çünkü herkes daha fazla para kazanmak ister ancak 2000 TL maaşla bir iş bulana kadar da bir şekilde hayatlarını devam ettirmek zorundalar.

Ayrıca belli ki evlilik çocuk kira yakıt gibi sorumlulukların da yok. O bahsettiğin 1000 TL ye çalışan insanlar da paraya muhtaç olmasalar sanırım senin düşündüklerini düşünürler ben daha "bu maaş bana fazla benim hakkım daha azı" diyen görmedim çünkü herkes daha fazla para kazanmak ister ancak 2000 TL maaşla bir iş bulana kadar da bir şekilde hayatlarını devam ettirmek zorundalar.
kardeş herkez kendi çapında haklı...............bence askari ücretin yükselmesi lazım.....bu devirde 1500 ün altında geçim çok zor. mesela

Forum istatistikleri

Konular
128,383
Kullanıcılar
450,265
Son üye
Rudem

Yeni konular

Geri