merkezi sistem canak anten

arkadaşlar apatmanımıza merkezi canak anten sistemi kurmak iştiyorum 24 dare var iki ayrı giriş kapısı var girişleride merkezi sistemden görmek istiyorum
yardımcı olurmusunuz.

mrb sayın ercan bilgin.24 çıkışlı multiswitch kullanıp switchin RF çıkışına kamera bağlaya bilirsiniz.kamera beslemelerini ayrı yerden yapmanız gerekir.saygılarımla.........

Kapı girişine kamera bağlayacaksın... Bu kameradan yukarıya Coax kablo çek... 24 çıkışlı Multiswiç e gir . (hem uhf hem shf -uydu) girişi olan .Yine uydudan bu swiç e gir... Daireye yine bir Coax kablo ve SAT priz... buradan bi uyduya bi de TV nin antem girişine kanalları arattır... Kamera görüntüsünü bul ,kaydet ...

Ekli dosyalar

• BAĞLANTI.jpg
    BAĞLANTI.jpg
    25.7 KB · Görüntüleme: 39
soğolun arkadaşlar son olarak hangi marka mazemeler kulanmalıyım mazemelistesinde neler olmalı

soğolun arkadaşlar son olarak hangi marka mazemeler kulanmalıyım mazemelistesinde neler olmalı

9 GİRİŞ, 24 ÇIKIŞ lı Multiswitch santral (2 Çanak + 1 UHF/VHF Anten Giriş AKTİF YÜKSELTEÇLİ TERRESTRİAL VE KAMERA GİRİŞ i olacak)

Katlarda SAT priz kullanırsın... Geçişli tesisatlarda 10dB geçişli sonunada 3dB lik sonlu priz alırsın(kattan kata geçiş için)

Kablo olarakta RG11 kablo kullanırsınız...

Kolay gelsin...

rg 11 kablo bina içi tesisatta biraz abartı gibi geldi bana rg 6 u6 yeter bence zaten atılan borudan nasıl geçecek sonra mesafe 30 35 metreyi geçmez en uzak sat prize ve zaten tek cihaz beslenecek bir kablodan o kadar santralede 10/24 alırsınız next marka şimdi kısa devre korumasıda ilave ettiler ve 3 yıl garanti birebir deiştirme...........

arkadaşlar unutmuş onudaben hatırlatayım iki girriş kapısı vardı bunun için rf çıkışlarını ayırman gerek farklı bantları bulman gerek veya ayarlı rf çıkış kiti alman gerkli iki kapı görüntüsünü ayırmak için
ve rg 11 çok fazla biz onu çok uzun mesafelerde kullanıyoruz rg 6 yrterli

Forum istatistikleri

Konular
128,292
Kullanıcılar
450,125
Son üye
Ekolll

Yeni konular

Geri