Melsoft Mitsubishi PLC Programı v3.20

slm elimde fx serisi mitsubishi plc var bunu da bu programla programlayabilirmiyim yoksa başka program gerekeiyorsa yardımcı olurmusnunzzzzz

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
merhaba lar Arkadaşlar Elimde Melsec Q61P Plc var bu PLC yi programlayacagım Program ara yuzu varmı yardımlarınızı bekliyorum

merhaba lar Arkadaşlar Elimde Melsec Q61P Plc var bu PLC yi programlayacagım Program ara yuzu varmı yardımlarınızı bekliyorum
Burada var. Linklerden indir. Program GX DEVELOPER. Kurmaya başlarken önce envel olanı dosyadaki programı kuracaksın. Sonra gx developer......
Eklemem gereken birşey daha var. O yazdığın Q61p plc CPU besleme modülüdür. Yanındaki yazan cpunun modeline bakman lazım. Q61p diye bulamazsın programda. Mesela Q01 , Q02 veya Q02H vs. gibi.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar mitsibushi plc MELSOFT-GX_Developer_8.91V programını rardan çıkardım kurmaya çalıştım ama Please install this package after executing EnvMEL/setup.exe dosyasını istiyor.nerden bulabilirim.yardımcı olursanız meemnun olurum.teşekkürler.

benim bir sorum olacak :
taiwan dan gelen bir makine var mitsubishi plc visual basic ile yapılmıs bir arayüzle haberleştirilmiş pc cince oldugu için kullanılması oldukca güc idi ingilizceye cevirdik
program acılıyor fakat dosya ac bolumunu acamıyoruz hata veriyor
geri yükleme yaptım yine düzelmedi program üzerinde cince karakterli olan dosya yolunda ki harflerin hepsi soru işaretine döndü
? işaretli dosya adı yazamadığım için programı tekrar calıstıramadım. vb hakkında bilgim yok fakat anlatılabilecek yada tarif edilebilecek bir seyler var ise çözebilirm diye düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,181
Kullanıcılar
449,948
Son üye
ugur666

Yeni konular

Geri