Mekatronik Mühendisi

zacnblnt

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle bu soruyla defalarca karşılaştığınızı biliyorum ancak iş görüşmesine çağrılmış olmam ve konum belirgin olduğu için deneyimi olan arkadaşlara özellikle tüpraşta önceden çalışmış veya çalışmakta olan varsa danışmak istiyorum.
Tüpraşta işe yeni gireceğim ne kadar maaş istemeliyim Bir aralık verebilir misiniz?
Mekatronik Mühendisi yeni mezunum.

2000-2500 TL. Genelde yeni başlayanlar bu fiyat aralığında alıyorlar. Birde İngilizce biliyorsanız belge ile ispatlarsanız artabilir. Kolay gelsin.

Belgeyle ispatlayamam lakin speaking testine soktular ve çalışacağım yerde ortak dil olarak inglizce kullanılacak. Ayrıca arapça biliyorum. Okuma yazma bilmesemde anadilim ve performansımı beğenmeleri durumunda yurtdışına gönderilebilirmişim. Çalışacağım iş 2014 kasımında proje teslimi olacağından sözleşmeli gireceğim. Ne düşünüyorsunuz?

Sent from my LT26i using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

2000-2500 TL. Genelde yeni başlayanlar bu fiyat aralığında alıyorlar. Birde İngilizce biliyorsanız belge ile ispatlarsanız artabilir. Kolay gelsin.

Elektrik mühendisi kusura bakma ama çok sallıyorsun.20 Yaşındasın daha iş deneyimin yok insanları yanlış yönlendirme piyasayıda düşürme 2000-2500 lira diye, saha elektrikcisine 2000 veriyoruz sen mühendis maaşı 2000 diyorsun.Böyleleri yüzünden 10 yıllık mühendisler 3500 liraya çalışıyorlar.Bide ingilizceyi belgeyle ispatlarsan demişsin,belgeyle ispatlanmaz konuşarak ispatlanır o.

Elektrik mühendisi kusura bakma ama çok sallıyorsun.20 Yaşındasın daha iş deneyimin yok insanları yanlış yönlendirme piyasayıda düşürme 2000-2500 lira diye, saha elektrikcisine 2000 veriyoruz sen mühendis maaşı 2000 diyorsun.Böyleleri yüzünden 10 yıllık mühendisler 3500 liraya çalışıyorlar.Bide ingilizceyi belgeyle ispatlarsan demişsin,belgeyle ispatlanmaz konuşarak ispatlanır o.

Bu işin yaşla alakası falan yoktur. Nereden biliyorsunuz abim-babam belki bu işler ile ilgileniyor oradan biliyorum. Ki yeni mezun biri en fazla 2500 hadi 2750TL ile BAŞLAR. Bakınız, ömür boyu 2500-2750 alır demiyorum dikkatinizi çekerim. Başlangıç olarak dedim...
Birde konuşarak demişsiniz. tabiki konuşmak daha iyidir lakin belgede önemlidir..
son olarak Foruma üye olduğum tarihten bu yana hiç sallayarak mesaj atmadım ve atmamda.!
.Saygılarımla.. yanlış bilgi yazdıysam affola...

Elektrik mühendisi sallamamış bence 2000 2500 den yukarı yeni başlayana zor veriyorlar. Amma Tüpraş gibi büyük bir firmada standarttir başlangıç maaşı bence. Sen 3000 yaz kardeşim yabanci dilinde varmis kendine guvenini belli edersin ama 4000 yazarsan farklı yorumlanır:)

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Firma Tüpraş bünyesinde çalışan fason firma zaten. Müdür bey hala başvuruları değerlendirecek. İnsan kaynakları onaylamışta müdürde aralık ayı olduğundan yoğunmuş falan hala bekletiyorlar. Ne kadar beklerim Allah bilir artık.
İş sözleşmeli zaten 2014 Kasımda proje teslim. Ne olur ne olmaz hazır olayım dedim.
Yardımlarınız için teşekkürler. Hala gelecek farklı görüşlere açığım.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri