Matlab sinyal işleme

Merhaba arkadaşlar;
Matlabda ECG sinyalini işlemem gerekiyor fikri olan var mı?
Bir de elimde bu sinyale ait .dat uzantılı bir dosya var bunu matlabda nasıl açabiliriz

Ekte paylastigim dosyadan ECG sinyali ile ilgili gerekli dokumanlari bulabilirsin. .dat uzantili dosyani yukleyebilirsen yardimci olmaya calisacagim ... Tesekkurler...

Ekli dosyalar

• mathworks.zip
    280.7 KB · Görüntüleme: 58
Ekte paylastigim dosyadan ECG sinyali ile ilgili gerekli dokumanlari bulabilirsin. .dat uzantili dosyani yukleyebilirsen yardimci olmaya calisacagim ... Tesekkurler...

Teşekkürler, bir ara bana da lazım olmuştu ama yeterli kaynak bulamamıştım.

Saygılar....

İlgilendiğin için teşekkür ederim.
dat dosyasını mat uzantıya çevirdik.ama zaman domeninde çizdirmek istiyorum mat dosyası şunlar

Ekli dosyalar

• Mat Dosya.rar
    140.1 KB · Görüntüleme: 18
İlgilendiğin için teşekkür ederim.
dat dosyasını mat uzantıya çevirdik.ama zaman domeninde çizdirmek istiyorum mat dosyası şunlar

Matlabin hangi versiyonunu kullaniyorsunuz ? Sadece time domain de mi cizdirmek istiyorsunuz ? Cevap yazarsaniz bakip ona gore donus yapacagim...

Matlabin hangi versiyonunu kullaniyorsunuz ? Sadece time domain de mi cizdirmek istiyorsunuz ? Cevap yazarsaniz bakip ona gore donus yapacagim...
Matlab 7 var
Önce load deyip .mat dosyasını açacağım orada hastaya ait bir sinyal var önce onu çizdireceğiz.
Sonra t ye göre çizdireceğiz.
Teşekkür ederim

Üniversiteler öğrenci ve personele lisanslı ve ek paketleri ile yazılım imkânı sağlayabiliyorlar. Araştırıp daha güncel sürümleri indirebilirsiniz. Konu ile direkt bağlantılı değil ama yeri geldiği için hatırlatmak istedim.

Saygılar....

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri