Manuel kondansatör değeri girme

cankara

Üye
Arkadaşlar

entes rg 3 15 c röle üzerinde manuel kondansatör değeri girmek istediğimde 0.000 hanesine 10 kvar nasıl yazılacak .birinci 0 dan sonra nokta var ?

0.010 şeklindemi ? Yada 9.999 gibimi ?

sıfır dan sonrakı nokta ilerletilebiliyormu ?

teşekkürler

Birde otomatik kondansatör tanıtamıyorum.auto set up on yapıyorum hiç bir işlem yapmıyor?program 10 sorun yok ama taramıyor ?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
sami bey 10.00 zaten girmek istiyorum ama menüde birinci sıfırdan sonra nokta var ?

Noktadan önce 3 adet sıfır olmalı.Fabrika
ayarlarına döndürüp tekrar setap yaparmı-
sınız.

Kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz.
EntesTolga beyden ( 05438852241 ) yardım isteyebilirsiniz.

entes rg 3 15 c röle üzerinde manuel kondansatör değeri girmek istediğimde 0.000 hanesine 10 kvar nasıl yazılacak .birinci 0 dan sonra nokta var ?

0.010 şeklindemi ? Yada 9.999 gibimi ?

sıfır dan sonrakı nokta ilerletilebiliyormu ?

teşekkürler

Birde otomatik kondansatör tanıtamıyorum.auto set up on yapıyorum hiç bir işlem yapmıyor?program 10 sorun yok ama taramıyor ?

Bu rölede minimum algılama kapasitesini öğrenmek için şunlar yapılmalıdır.Tesisin akım trafo oranı (röleye bağlanan)

100/5= 20 çevirme oranı 20 x 0,02 = 0,4 x3 = 1,2 kvar yani manuel olarak her faza 0,4 kvar altını giremeyiz.Dönüştürme oranı yükseldikçe algılama seyivesi de yükselecektir.Bu değer 1000/5 olsaydı her faz için 4 kvar toplamda 12 kvar ın altını algılamada problem çıkacak diye düşünebiliriz.Tabi bu söylediklerim düşük yük durumu için geçerli tam yükte zaten algılıyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri