Mach3 Ücretli Ders Veren Var mı?

mash1453

Üye
selamlar..
kendim için yaptığım hobby cnc mi gelip yerinde çalıştıracak ve gerekirse mach3 için bilgiler verecek ve yine gerekirse bunu 1 kaç kere ücreti karşılığında tekraralayabilecek arkadaş aranıyor...

yer istanbul...

msn: [email protected]

Son düzenleme:
selamlar,
yokmudur ücreti karşılığında yardımcı olacak bir bilgili kişi?...

makine hazır sadece gelip mach3 ayarları yapılıp örnek kesim yapılacak...
mach3 kurulu, bilgisayara kadar hepsi hazır..

kendim deneyerek öğrenme şeklinde zaman kaybetmek istemediğim için bu yola başvurdum.

ilgilenen ve merak eden olursa msn den resimde yollayabilirim...

İstanbulun neresindesiniz.kullandığınız sürücü kartı nedir,cnc mekaniğinin resmi olursa daha iyi olur.bazı bilgileri verebilirseniz buradanda ayarları yaptıracak arkadaşlar bulursunuz.

istanbul_tarabya
tb6560 çipli bir sürücü kartı ( lpt ) 3,5a 4 eksen
resimde eklemeye çalışıcam

1300x1150 boyutlarında
temiz kesim alanı 90x90 gibi...

2.5a lık 13kgm nema23 motorlar var... motorlar çıkma şu anda, çalıştırırsam yenileri ile değiştiricem..

elbetteki çalıştıktan sonra mdf olan bölümlerinide alum yapıcam.

bir çeşit ön deneme makinesi yapabiliyormuyum.. oluyormuyu görmek için...

bu siteden bir kardeşimiz ÜCRETSİZ (Allah ondan razı olsun ) yardım ediyor şimdilik... ( ismini vermek istemedim belki istemez diye )....
ama kendisi il dışında ve çalışma saatleri dolayısı ile yorgun oluyor... temel bilgileri ondan alıyorum saolsun...

elektronikçi bir arkadaşta varsa belki onunlada bağlantılarımızı kontrol edebiliriz beraberce...

bu arada sadece kullanmak değil ayrıntılı olarak bilgi verecek varsa teklif hala geçerlidir...

teşekkürler...

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Marel makinanın cnc proğramı işini görür sanırım.İstersen bir araştır.Programı demo olarak incele işine yararsa şifresini göndereyim.Kolay gele

arkadaşlar yokmu bi hafta sonu gelip şunun elektronik kısımlarını bağlayıp para kazanmak isteyen.. anlayamadım... fiyat veren bile olmadı... profesyonel alanınızla, işinizle bu kadarmı ilgisizsiniz?

Abi konuştuğumuz gibi parasıyla olmaz ama çay olur :)))

arkadaşlar yokmu bi hafta sonu gelip şunun elektronik kısımlarını bağlayıp para kazanmak isteyen.. anlayamadım... fiyat veren bile olmadı... profesyonel alanınızla, işinizle bu kadarmı ilgisizsiniz?

Arkadaşım Kayseri'deyim otobüs biletini karşıla ben gelir bağlantılarını yaparım....:)

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri