maaşlar

ocak ayı yaklasmısken maaşlar konusulacak şirketlerde sizd3e maaşlar ne kadar olmalı? ben elektrik öğretmenliği mezunuyum şirkette plc yazılımları yapıyorum pano mantajı yapıyorum devreye almaları ben yapıyorum şehirdısınada cıkıyorum sizce benım maaşım ne kadar olmalı şirketten ne kadar maaş istemelıyım? cevaplarınız için şimdidenteşekkurler?

Hocam, eminim şu kriz ortamında kimse maaşına yapılacak zamı eleştirecek psikolojide değildir. İstediğiniz kadar meziyetli olun. Her tarafınızdan tecrübe fışkırsın. Bilimadamı kadar, psikopat derecede verimli olun. Eğer patron insafsızsa ve bu sene maaşına %7 zam yapıyorum derse öpüp başımıza koymamız lazım diye düşünüyorum. Aksi taktirde bizim yerimizde asgari ücretin azıcık üstünde çalışmak için can atan binlerce işsiz mühendisin olduğunu biliyorum. Bu krizde işsiz kalmak çok tehlikeli

benim fikrim sizin hakkınız 1200-1600 tl arası şimdi size bu parayla çalışmanız lazım dersem benim yüzümden işsiz kalırsınız arkadaşın yazdığı gibi hiç kurcalamayın hakkınızı arayacaksınız o ayrı bir konu ama hak veren kimse bu memlekette yok işinizden de olursunuz.

doktora yapmış yüksek elektrik mühendisi aranıyor.sabah 8 aksam 8 yeri geldiginde mesai ye kalacak ve yurdışı ve yurt içi seyahat engeli bulunmayan bu ek işler için ek ücret ödenmeyecektir.en az 2 dil bilen.20 yıl iş tecrübesi şart.maaş asgari ücrettir.heh tam patronlar için ideal işçi modeli.:))))))))))yakında bunuda görecegiz.

Dahada üzücülerini duyacağız.
Krizler her zaman partonlar için fırsat olmuştur.
Hakkınızı, istediğinizi umarım alırsınız.
En doğru kararı siz vereceksiniz.
Hayırlısı olsun hakkınızda...

benim yanım da sizin statüde çalışan arkadaş 3700 dolar maaş alıyo

benim yanım da sizin statüde çalışan arkadaş 3700 dolar maaş alıyo

Hasan hocam, ben işimden istifa etsem siz beni 2000$ a işe alsanız:D yazılım, çizilim, elektrik, elektronik, az mekanik, otomasyon, AR-GE vs. Günde 14-16 saat mesai. Şehir dışı bile olur (hatun beni boşayacak ama olsun),Hatta isterseniz bir giderim bir daha gelmem. Nasıl olur? Yol ve yemek parası da benden

Benim görüşüm sizin en az 2000 ila 2500 arası almanızdır bir düşünsenize dışarıdan bir yazılım almaya çalıştıgınızda ne kadar ödüyorsunuz nerde kaldıki bunu firma içinden birileri yapacak.

tabi ortam malum bahane hazır kıriz derler vermezler

boşver be üstat durduğun yerde

Hocam siz işinize sahip çıkın başka bir şey yapmayın biz arkadaşlarla yazınızı okuduk yorumlara çok güldük tüm yorumculara saygılarımla

Tek bildiğim biz bu mesleği kazanmak için aldğımız bi tarafa korkarım alacağımızdan da fazlasını harcadık:(

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri