Linkteki Kompresör Alınır mı?

lamneth

Üye
Merhaba,

BAUHAUS İnş.Mlzm. ve Ev Gereçleri Ltd.Şti. Kompresör 200/10/24 linkindeki kompresör pistonlu mu yoksa vidalı kompresör müdür?

Gördüğüm kadarıyla sadece böyle alışveriş sitelerinde satılıyor ama kendi sitesini bulamadım. Acaba ne kadar sağlam bir kompresördür?

Değerli yorumlarınızı bekliyorum,

Çok teşekkürler.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
sizin hava ihtiyacınız ne duzeyde? nerde kullacaksınız? Bu komprasör linkde dediği gibi pistonlu komprasör.

Linkteki kompressorun 50 lt. olanının yaklasık 10 sene once aldım ve hala kullanıyorum tabiki bu tip kompressorler fazla zorlanmaya gelmez arkadasım fakat yagsız bırakmassan ve fazla ısınmasına mehal vermez isen uzun zaman kullanabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun

Hava ihtiyacımız çok az, o yüzden böyle küçük bir şey almak istiyoruz. Bir deney düzeneği kurmak istiyoruz da, 3 veya 4 adet valf ve silindir olacak, bunların hava ihtiyacını karşılamak için böyle bir kompresör bakıyoruz. Başta yazmayı unutmuşum. Bu doğrultuda önerebileceğiniz başka kompresörler olabilir mi?

Çok teşekkürler herkese.

Hava ihtiyacımız çok az, o yüzden böyle küçük bir şey almak istiyoruz. Bir deney düzeneği kurmak istiyoruz da, 3 veya 4 adet valf ve silindir olacak, bunların hava ihtiyacını karşılamak için böyle bir kompresör bakıyoruz. Başta yazmayı unutmuşum. Bu doğrultuda önerebileceğiniz başka kompresörler olabilir mi?

Çok teşekkürler herkese.

Linkteki nitelikte bulunan koprasor ve tank unitesi işnizi görecektir. Hemen hemen aynı kapasite ve gücte olani biz cimento laboratuarının bir kac ünitesinde, tarif ettiginiz amacala kullanıyoruz. Depoladıgı hava yeterli geliyor. Basınc ayarını valf ve silindirlerin basın gereksinimi duzeyinde tutunuz.
Fakat valf ve silindirler surekli calısacaksa, uzun sureli ayni basincta havayı saglamakta yeterz olabilir. Bunada dikkat etmekte fayda var.

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,998
Son üye
Muharrem_Arslan

Yeni konular

Geri