Lenze hız kontrol programlama ve parametreler

VİYAN

Üye
abılerım sımdı elımde lenze hız kontrol 7.5kw vw motor 7.5kw var basit bır kart var devre kartı sımdı bu motor 1 dk boyunca 6.5 devirde sonra 111 devire çıkıçak çıkıyora ama şöyle bir şey daha yapmak istiyorum 20.devire geldimi 30sn yada 1 dakika daha durup tekrar yükselmesi 40 yada 60 geldimi bir daha durması 1dk yada 30 sn oyle çalışıp tekrar 111 devire gelmesini bunu nasıl yapabilirim ki paremetreden bunu ayarlayabilirmiyim yoksa araya bir kartı koymam gerek yardımlarınızı bekliyorum saygılar

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
şu mavi hız kontroller varya o abı

ac-tech-smvector-drive-esv552n06txb-7-5-hp-9-amp-nema-1-enclosed.jpg

bu tip abi epmli olanlar

abi umarım budur lenze actech epm memory on board type en 152no4tfb ıd;no 13120400 imput 400 480 volt sn 13220400064380746 esv 152no4txb000xx1c26 abi ne varsa yazdım buyur

lenzenin servo sürücülerinde bu işlemi yapabilirsin ama bu modeli yeni görüyorum.bende yok.sende katoloğu varsa bak içinde timer devreleri varmı .yada lenzenin ümraniyede yeri var internetten telefonu bul sor.

çok sagol abı bakıp sana haber vercem

peki abi şimdi bizde buyuk çamasır makınaları var sıkmaya geçınçe eger ıyı dagıtamazsa çok kotu ya bır yerı kırıyor yada arıza verıyor manyetık nır sensoru tambura yakın tutup araya gerekırse bır devre kartı yada hız kontrolun paremetrelerınden bu ış yapılırsa yapıp tambur yaklaştıgında devırı sabıt tutup tambur duzeldıgınde yanı sıkma normale geçtıgınde devrı yukseltmek istiyorum daha dogrusu burda devrı kontrol etmek istiyorum bunu nasıl yaparım yardımı beklıyom bır turlu madel numaasını bulamadım.

hayırlı gunler lenze 9300 resolverı nasıl ıptal edebılırım parametreden ?

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,200
Son üye
yasaryasar2234

Yeni konular

Geri