LED WALWASHER YAPIMI İLE İLGİLİ BİR SORU

CiU

Üye
Arkadaşlar merhaba ben led walwasher yapıyorum elimdeki bütün malzemeleri mevcut soğutucusu falan fakat pcb yi soğutucuya yapıştırmam için normal yapıştırma önermediler ısıyı ileten bi yapışkan varmış nedir acaba bilen varmı yani ledlerin ve pcbnin ısısını soğutucuya daha rahat veriomuş öle bi yapıştırıcı varmış nerden temin edebilirim acaba teşekkürler.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
termal macun öneririm bilgisayarcılarda ve elektronik satış yapan dükkanlardan temin edilir

bi sorucam teşekkürler başka önerisi olan varsa yazabilir

arkadasın dedıgı gıbı termal macun yada hıc birşey bulamazsan diş macunu :) (işlemcimi onunla yapıştırmıştım sorunsuz çalışıyor 2 senedir)

Terml macun değil, termal pad yada termal bant... Piyasada 3M firmasının ürünlerini bulabilirsin... TD Elektronik yada İlker Elektroniğe bak...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri