Led Aydınlatma,Wall Washer,Led Spot,Şerit Led

9 yılı aşan üretimi boyunca sahip oldugu bilgi ve tecrubeyi, siz degerli musterileri ile paylasmanın heyecanını duyar. Kuruldugu gunden itibaren Led ürünleri konusunda uretim yapan uzman kadroya sahip olan sirketimiz;

Led bar, led spot, led wallwasher, led tüp , led Neon , modül led, power led , rgb modülatör , power supply, flex led, şerit led , ait üretim ve satış isini yapmaktadır.

Orta olcekli bir isletme olmasına ragmen kuruldugu ilk andan itibaren kaliteye verdigi onem ve zoru basarma azmi sayesinde kısa sürede led sektorunde tanınmıs ve bu ilkelerinden asla vazgecmemistir.

Led Aydınlatma | Led Satış | Şerit Led | Led Spot | RGB Led | Aydınlatma | Led Fiyat | Led Firmaları | Wall Washer | Havuz Aydınlatma | Bahçe Aydınlatma - Led Aydınlatma

Merhabalar.Uygulamakta olduğum özel bir işin metrede 100 adet led olan şerit let yazmaktadır.Katologlarda metrede 60 adet bulabilmdim.Acaba metrede 100 adet led olan şerit varmı?? yoksa 60 standartmı yardımcı olabilirseniz sevinnirim

Arkadaslar buna kaç volt vereceğimizi bulamadık nasıl anlıycaz bunu bırde adam bazılarını serı bazılarını paralel baglamıs bır yardım edebilirseniz sevinirim...
20150911_144940-1-jpg.27046

Hangileri seri hangileri paralele ??? :) Beyaz led fab. besleme voltajı 3.3v.

Görüntüde hepsi seri gibi duruyor. Birbirinden atlamalı gidiyor neresi paralel?

Bir led sabit akım kaynağı ile sürülür.

Bazilari derken bu sekilde paralel baglamislar mesela 6 tane biyerde var seri bagli minaredekiler paralel bagli gibi bir tanesine yani 26.4 volt mu vericez? Adamlar kendileri adaptor yapmis fakat uzerindeki yazilari silmisler anlamadim niye siliyon kardesim hayret birsey ya

Ledler kirmizi bu arada

Hayirli isler forumda bu sekilde reklam ve ticaret yapabiliyormuyuz ?

Hayirli isler forumda bu sekilde reklam ve ticaret yapabiliyormuyuz ?
Dostum firma rehberi başlığında firma bilgileri paylaşılma müsaadesi var. Diğer mesajlara lafım itirazım var, tabi ki forumu kişisele dönüştürmek yanlış.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri