Laptop Pil Sorunu

Kardes senin bataryan burdaki gibi

Orjinal ASUS M50, M70, X55S, G50, L50 serisi Notebook Bataryası (Pili)
Teknik Özellikleri
Parça Kodu: A32-M50
Tipi: Lithium-ion
Voltage: 10.8V
Capacity: 4400mAh
Renk: Siyah
Durumu:Yeni, Kutusunda
Garanti: 6 Ay

Uyumlu Parça Kodları
A32-M50
A33-M50
15G10N373800
90-NED1B2100Y

Uyumlu Notebook Modelleri
ASUS M50 Serisi - M50V Serisi - M50Q Serisi- M50Sa Serisi- M50Sr Serisi M50Sv i
M70Sa Serisi M70Sr Serisi X55Sa Serisi X55Sr Serisi X55Sv Serisi X57VN Serisi G50 Serisi G50VT L50 Serisi

öncelikle cevabn için teşekkür ederim...zaten garantisinin bittiğini düşünüyodum bende...bılgısayara 2 yıl garantı ver ama bataryaya 6 ay......böyle şey olmaz yaw resmen hırsızlık bunların yaptığı.....peki batarya için bi düşünceniz varmı???bılgısayara format veya biosta bataryaya format ya da ne bıleyım batarya ayarlarından bı degısıklık sorunu cozebılırmı?hala yuzde 13 ve fişi cekınce laptop otomatık kapanıyo....fikri olann???

Eğer senin kolayına geliyorsa format seçeneklerini uygula derim..

Sorun %90 bataryada dır.. çünkü Asus un Bataryalarını google yazınca şikayet çok var.

Laptop tamircisine götürüp bi göster orda denesinler. sorarsın onlara sorun bataryadamı laptopdamı diye ? eğer sorun laptopdaysa hallederler 5-10 TL alırlar..

yok eğer sorun Bataryadaysa yenisini alırsın büyük ihtimalle oda baya tuzlu..

SONUÇ: Format attıkdan sonra bişi çıkmassa eğer Profesyonel DESTEK alman şard.

Kolay gelsin.

kitapçığı buldum sonunda garantisi 1 yıl bataryanın bilgisayarınsa 2 yıl ama enteresan olan şu eğer asusun sitesine girip bataryanın girişini yaptırmazsanız 1 yıl dolmadan bozulsada garantiden yararlanamıyosunuz :D böle çakallık olmaz arkadaş :D

kitapçığı buldum sonunda garantisi 1 yıl bataryanın bilgisayarınsa 2 yıl ama enteresan olan şu eğer asusun sitesine girip bataryanın girişini yaptırmazsanız 1 yıl dolmadan bozulsada garantiden yararlanamıyosunuz :D böle çakallık olmaz arkadaş :D

Satışı yapan kişi o siteye girip yapsa ya..

Hakkeden çakallık tek kelimeyle :)

Pıl ıthalatına gelen standartlar dolayısıyla
18650 ve benzerı lıthıum pıllerı alırken son kullanım tarıhı yakınlasmıs urun almamamnızı tavsıye ederız
ıdealı 2000--2200mah sanyo veya cfl pıl alımızdır

Moderatör tarafında düzenlendi:
sevgili kardeşim bilgisayarın tüm ürünleri garantiye dahil olması lazım. anlattığın duruma göre batarya arızalıdır. benim başıma da buna benzer bir durum geldi. bataryanın daha uzun ömürlü olması için her bilgisayarın batarya ile ilgili bir driveri var güncellemeniz gerekebilir.eğer driveri bulamazsanız firmaya mail atarak cevap alabilirsiniz. ben hp ye mail attım driver linkini mail olarak attılar.
kolay gelsin.

Satışı yapan kişi o siteye girip yapsa ya..

Hakkeden çakallık tek kelimeyle :)

hocam kımın aklına gelırkı 250 sayfa kıtapcık ıcıne yazmıslar bılmem kacıncı sayfada bı de oyle bı gızlemıslerkı yanı resmını cekıp koyasım geldı suraya :D zaten 1.5 yıl oldu pamuk eller cebeeee :D

sevgili kardeşim bilgisayarın tüm ürünleri garantiye dahil olması lazım. anlattığın duruma göre batarya arızalıdır. benim başıma da buna benzer bir durum geldi. bataryanın daha uzun ömürlü olması için her bilgisayarın batarya ile ilgili bir driveri var güncellemeniz gerekebilir.eğer driveri bulamazsanız firmaya mail atarak cevap alabilirsiniz. ben hp ye mail attım driver linkini mail olarak attılar.
kolay gelsin.

benım sorunu bılıyosundur yazdım sence bunun drıverla nasıl alakası olabılır?yanı oyleyse ne bıleyım zor musterı hızmetlerını arıyorum acmıyolar adamlarda bıkmıs herhalde telefonları salmışlar :D driver meselesı kafama takıldı yalnız

Peki sonuçta ne oldu şimdi durumu nasıl.. ne yaptınız.

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,036
Son üye
murki

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri