lamba ve anahtar priz çekeceğim de buat bağlantılarını

lamba ve anahtar priz çekeceğim de buat bağlantılarını nasıl yapa bilirim

• buat bağlantıları

Oy: 1 50.0%
  • lamba bağlantası

Oy: 0 0.0%
  • elektirik verme

Oy: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

talip orak

Üye
ben iki odaya lamba ve anahtar priz çekeceğim de buat bağlantılarını nasıl yapa bilirim ustalar ..bana yardımcı olabilir misiniz sizler den rica ediyorum..

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ben iki odaya lamba ve anahtar priz çekeceğim de buat bağlantılarını nasıl yapa bilirim ustalar ..bana yardımcı olabilir misiniz sizler den rica ediyorum..
Talip bey kusura bakmayın ama bu iş öyle çok kolay bir iş değil lütfen bir elektrikçiye yaptırın.Bana yakınsanız ben geleyim para da istemem ama bir elektrikçiye yaptırın lütfen!

berkan arkadaşımızın dediği gibi bizim işler yardımla olmaz biraz bilginiz olsaydı takıldığınız yerde arkadaşlarla devreye girerdik tabii ya toprak ucuna faz gelirse Allah korusun tabiiki tehlikeli olur. slm

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri