Kumanda Bağlanması

karyolla

Üye
Hırsız alarımı için

Pır sensörünü çalıştırabiliyorum sorunsuz sizin sayenizde. Kumanda aldım ır kumanda.

Anahtarında
A O B çıkışları var.Satıcı dedi ki: + veya - yi ortasından ikiye böl o ve b ye bağla yani o deliklerden sok dedi.Dediğini yaptım ama işe yaramıyor.Diğer bağlantılar tamam

Yani, ır alıcı röleyi açıp kapatabiliyor ve ne yazık ki pır sensörü kapatamıyor.Hep açık kalıyor kumandayla açsamda kapatsamda.

Yardımlarınızı bekliyorum.Tam bana anlatımını yapar mısınız.Lütfen!

iyi günler dilerim

Son düzenleme:
alıcınızın açık kontağını kullanmalısınız bunun için eğer elinizde ölçü aleti

varsa A O B dediğiniz uçları sırası ile A ve O arası,B ve O arası ölçün (kısa

devre ölçümü ile (iletimde buzzer ötecek şekilde) bunu yaparken her iki

ölçümde verici ile sinyal gönderin,hangi ölçümde ölçü aleti ses veriyorsa o iki

ucu kullanacaksınız demektir (normalde açık kontak)

peki o ucu tam nasıl kullanayım.Mesala a ucundan + b ucundan - mi geçireyim.Tam anlamadım

abı sen panelde programlamasını yaptın mı soyle yapacaksın panel paradox kest balıtech tek se sunları yapman lazım keypadın yesıl kablosuna baglamam lazım + ucu sonrada enter 2828 paradox 3838balitech 3636 kest muhendıslık sıfresı ıle gır sonra 086 de 3 işigini yak sonra enter enter de kumanda modulunu gorur egerkı yapamasan cevap yaz yardımcı olabılırım

abı sen panelde programlamasını yaptın mı soyle yapacaksın panel paradox kest balıtech tek se sunları yapman lazım keypadın yesıl kablosuna baglamam lazım + ucu sonrada enter 2828 paradox 3838balitech 3636 kest muhendıslık sıfresı ıle gır sonra 086 de 3 işigini yak sonra enter enter de kumanda modulunu gorur egerkı yapamasan cevap yaz yardımcı olabılırım

Sn ceset_7900;

Konuda bahsedilen şey paradox veya balitech markalı bir alarm sistemi değil arkadaşın kendi yaptığı basit bir sistem,yardımından dolayı teşekkür ederim..

saygılarımla.

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,037
Son üye
monster998

Yeni konular

Geri