Kuka robot active commands Hatası

Cüneyt Abi @elektrikçicüneyt sanırım konuyu henüz görmedi, bilgisini esirgemez :).

Ekli dosyalar

• A8218CF7-B7BC-4FDE-B4E7-7DE0ADD8DD3F.jpeg
    A8218CF7-B7BC-4FDE-B4E7-7DE0ADD8DD3F.jpeg
    406.9 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Sürücü tamir olduktan sonraki durumu yazarmıısn usta

Bir yere kadar gelebildim, 3 nolu imput error diyor, bu girişin ne olduğuna dair fikrim yok.
—————
Edit: 3 nolu imput gaz altı kaynağa bağlıymış, kaynak makinesini bağlayınca - açınca hata gitti, ama yine hareket yok.

Ekli dosyalar

• 1C7AA9AF-2BDE-418B-9571-F728AE8BF361.jpeg
    1C7AA9AF-2BDE-418B-9571-F728AE8BF361.jpeg
    458.5 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
Bir yere kadar gelebildim, 3 nolu imput error diyor, bu girişin ne olduğuna dair fikrim yok.
—————
Edit: 3 nolu imput gaz altı kaynağa bağlıymış, kaynak makinesini bağlayınca - açınca hata gitti, ama yine hareket yok.
Robot kuka krc1 galiba, sorununuz devam ediyor ise [email protected] adresine iletişim bilgilerinizi paylaşın elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz.

Robot kuka krc1 galiba, sorununuz devam ediyor ise [email protected] adresine iletişim bilgilerinizi paylaşın elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz.
Aynı model bir tane daha aldık, bizdekinin panosunda iki kart eksikmiş. Zannedersem sıkıntı eksik kartlardan kaynaklı
Çalışan diğer robot bugünlerde elimizde olunca kartları takıp deneyeceğim, ilginiz için teşekkürler

946C0A5A-791D-4EE8-B595-0D3B2C8D5B55.png

merhaba .
resimde gösterdiğiniz eksik kartlar robotun çalışmasına etken değildir. robotun master olmaması manuel harekette engel teşkil değildir. sürücüleriniz ON konumuna geçiyor. bu da kartlarında herhanginbir eksik olmadığı anlamına gelir. bütün hata mesajlarını silip , geri kalan bütün hataların ekran görüntüsünü atarsanız yardımcı olurum. sanıyorum ki yazılım veya configuration dan kaynaklı bir hatadır.
ayrıca x11 emniyet soketindeki köprülerden de kaynaklanıyore olabilir.
kolay gelsin

merhaba .
resimde gösterdiğiniz eksik kartlar robotun çalışmasına etken değildir. robotun master olmaması manuel harekette engel teşkil değildir. sürücüleriniz ON konumuna geçiyor. bu da kartlarında herhanginbir eksik olmadığı anlamına gelir. bütün hata mesajlarını silip , geri kalan bütün hataların ekran görüntüsünü atarsanız yardımcı olurum. sanıyorum ki yazılım veya configuration dan kaynaklı bir hatadır.
ayrıca x11 emniyet soketindeki köprülerden de kaynaklanıyore olabilir.
kolay gelsin

emniyet soketi kopuktu, ben toplamıştım , acil stop hatası vermeyince doğru bağladım kanısına varmıştım. hataları sildikten sonra bir önceki görseldeki hatayı veriyor. akşama panoyu bağlar tekrar denerim, teşekkürler.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri