Kredi ve Yurtlar Kurumu :)

ExpinceR

Üye
Öncelikle Konuda bir sakınca varsa mod' umuzdan konuyu silmesini rica ediyorum.

Üniversiteye gidip devletin yurdunda kalanlar görüşlerini yazabilirmi ?
Memnunlarmı yada üniversite adaylarına kalacak yer için ne gibi tavsiyelerde bulunurlar.

Ben devlet yurduna yeni geçtim. Aylık 100 TL ye kral gibi yaşıyoruz desek yeridir :)

Fazla lüx'de gözümüz yok ama prefabrik bloğa düşmek kötü oldu. Odalar 7/24 Buz gibi onun dışında bir şikayetim yok.

Tüm üniversite okuyan arkadaşlarıma ve adaylarına Başarılar diliyorum.

Fırat üninin yurtları pekte iyi değil diye biliyorum siz şanslısınız

yurt binaları üniversitelere göre değişiyor.onun için bir fikir beyan etmek zor.

istanbulda kaldığım yurtta 3. kattan itibaren deniz manzarası vardı ( abdi ipekçi öğrenci yurdu) ne günlerdi be..:)

tokat niksar kyk da kaldım dört dörtlük değil ama güzel muhayyer di aile ortamı gibi bi nevi

İstanbulda, Altunizade E.Ö.Y.'da kalmıştım 1997-2001 arasında. 24 saat sıcak suyumuz vardı her katta (İstanbulda su sıkıntısı yaşanırken...). Binaya ısı yalıtımı yapıldığı için de soğuk hava etkilemiyordu.
Tek sorun sosyal hayata yeterince katılamamamızdı...

KYK Gebze öğrenci yurdunda kalıyorum odalar 2 tiptedir tek kişilik ve 2 kişiliktir.O daların içinde 2 adet klima wc banyo ve amerikan mutfak çalışma masası gardolap deri başlıklı yatak komidin vardır.Yurt bu yıl hizmete girdi deniz manzarılıdır.Hergün stabil kat görevlileri tarafından temizlik yapılmakta günlük 6 tl yemek yardımı almakta ve 153 TL aylık yurt ücreti ödemekteyim.Ve kendimi şanslı hissediyorum :))

Bu arada eklemeyi unutmuşum 7/24 sıcak su ve klimalar sürekli çalışmaktadır..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeni yıldan sonra zam geldi :D

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,051
Son üye
Rezly

Yeni konular

Geri