konum yöneticilerdir

zefiran

Üye
insanları bu kadar sıkıpta her konuyu kilitlemeyin kardeşim .ne soru soru sorarsak kilitliyorsunuz halbuki bilgi alışverişinde bulunuyoruz herkesin amacı aynı.site sizin değil hepimizin sitesi .şu yasak bu yasak nerde yazıyor kafanıza görede şekil yapmak için insanların bilgi alışverişinde bulunmalarını engellemeyin yoksa site çok benide silebilirsiniz üyelikten hoşçakalın .

Eleştirmeden önce Forum kurallarını okusaydınız belki bu sitem dolu mesajı yazma gereği duymayacaktınız.Bu uygulamanın benzerlerini KontrolKalemi Çöplüğü bölümünde görebilirsiniz. Siz Üye olurken Forum kurallarını okumadınız galiba, hatırlatayım ;

*"Bakarmısınız, Yardım, Bakmayan kalmasın, Lütfen Yardım" gibi başlıklarla konu açmak yasaktır. Başlık bir konunun özeti niteliğinde olmak zorundadır. Lütfen konu açarken başlık seçmeye dikkat ediniz.

zefiran ' Alıntı:
yoksa site çok benide silebilirsiniz üyelikten hoşçakalın .

O zaman yapılacak bir şey yok. Hangi site çoksa ona gidersiniz yolunuzda bahtınızda açık olsun...

zefiran ' Alıntı:
insanları bu kadar sıkıpta her konuyu kilitlemeyin kardeşim .ne soru soru sorarsak kilitliyorsunuz halbuki bilgi alışverişinde bulunuyoruz herkesin amacı aynı.site sizin değil hepimizin sitesi .şu yasak bu yasak nerde yazıyor kafanıza görede şekil yapmak için insanların bilgi alışverişinde bulunmalarını engellemeyin yoksa site çok benide silebilirsiniz üyelikten hoşçakalın .

sn.zefiran

Bu siteye üye olurken bir sözleşmenin altına kabul ediyorum diyerek onay verdiniz.Açtığınız konu forum kurallarına uymuyorsa tabikide kilitlenicek.Eğer bu tarz konuları açmaya devam ederseniz sizde kısa sürelik bir banlama alacaksınız hala devam ederseniz sürekli banlanacaksınız onun için bu tarz konularla bizi meşgul edeceğinize baştan onayladığınız kurallara uyun kural ihlali yapan yönetici olsa dahi banlanır ve konusu kilitlenir.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri