Kontrol Ve Otomasyon Teknolojisi Mezunu

İsmim Yunus Emre,Namık Kemal Üniversitesi Teknik Bilimler MYO
Kontrol Ve Otomasyon Teknolojisinden Hazıran 2012'de Mezun oldum.
Zeytinburnun'da İkamet ediyorum...Öğrenmeye Açığım,yabancı dil pek yok,Ehliyetim var ama Şoförlüğüm yok ama öğreniriz...
Askerliğimi Yapmadım daha.
Deneyimsizim,Kaliteli Bir iş arıyorum sürekli çalışacağım.

:) Komik oldu galiba biraz...

İletişim için konuyu Takip edeceğim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
istersen güneşli merkezde firmamızda kendini geliştirebileceğin bir işimiz var. şimdi pek tecrüben yok anlaşılan ama buradan askere gidene kadar çalışırsan iyi yerlere gelirsin. istersen bana özelden mesaj at yada 4748444 cengiz beyle görüşmek istiyorum de

olur da telefon numarası verdiğim için üstteki mesaj silinirse internetten tekno aydınlatma güneşli nın numarasını bul cengiz beyle görüşücem de

arkadaşım sana öneri askerlik yaşın gelmiş ya askere git yada 2seneliği dört senelik yap mühendis ol

arkadaşım sana öneri askerlik yaşın gelmiş ya askere git yada 2seneliği dört senelik yap mühendis ol

Dörtsenelik'te yapmak istiyorum aslında ama o biraz zaman alacak,açıktan işletme okuyacağım ayrıca,askere gidesim. Hayırlısı ama biraz çalışmam gerek işler yolunda giderse DGS için dershaneye yazılabilirim

Selam arkadasım trakya unuversıtesıne baglıyken 2003 de Elektrık bolumunden mezun oldum ben o okuldan ahmet akbay hocamız hala duruyormu? İnsallah ıstedıgın ısı bulursun..

Selam arkadasım trakya unuversıtesıne baglıyken 2003 de Elektrık bolumunden mezun oldum ben o okuldan ahmet akbay hocamız hala duruyormu? İnsallah ıstedıgın ısı bulursun..

Teşekkürler,Ahmet Akbay diye hocaya hiç rastlamadım dersimede girmedi bilemiyorum

İyi Bir iş bulursam uzun sürede askere gitmeye bilirim yeter ki iyi bir iş olsun,kendimi geliştirebileceğim önü açık bir iş istiyorum,Otomasyon sektöründe...

İş Arıyormusunuz Hala ?

Evet Hala iş arıyorum :)

Zeytinburnu'ndan ulaşımı kolay veya servisi olan,iş konusunda yetiştirmeküzere Elaman arayan firma ve işyelerinde Kontrol Ve otomasyon üzerine iş arıyorum,Saygılarımla Yunus Emre...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri