kontaktör zaman rolesi ve dalgıç pompası bağlama

38759.jpglc1k0910m7.jpg

Arkadaşlar öncelikle bu işten hiç anlamıyorum lütfen bir şema çizerek veya açık anlatım (örneğin kontaktör ve zaman rolesinin üzerindeki harflarle anlatım) yaparsanız çok sevinirim.600 w dalgıç pompasını 10 dk çalıştırıp 50 dk durduracak şekilde çalıştıracağım.zaman rolesinin bağlatısı ile ilgili bilgi bu linkte var.http://www.kael.com.tr/pdf/ke-ZRXXd.pdf lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadaşlar lünfen yardımcı olun aldığım zaman rolesi ve kontaktörün resmi yukarıda var.

sen bir bilen usta bul ona bir servis ücreti ver o yaparken dikkatlice bak bir dahakine sen yaparsın

bilen bir usta önerirmisiniz.

Elektrikci yapar aslinda basit role kont bobinini kontrol edecek ....no kontagina bagla 10dakkaya ayarla

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

entesin zaman rolesını alsan bukadr aklın karısmaz daha basit sekılde kendın bıle cozebılırsın

Bunda zor birşey yok ki ! Programlamanın nasıl yapıldığı ayrıntılı izah edilmiş 4.programı seçeceksin t1'i 10dk t2'yi 50dk seçeceksin. Bağlantı şemasını en aşağıda vermiş, 15 no'lu kontağa faz girecek 18 no'lu kontak kontaktörün bobinine gidecek oradanda nötr'e.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri