Komitator

Arçelik 1503 T model ankastre fırın komitator arızalandı bakmadigim sormadigim yer kalmadı bir türlü komitator u bulamıyorum fırın 20 yıllık olunca parçayı bulmak zor oluyor parçayı bulabileceğim bir yer varmı veyaKo komitator tamir edilebilirmi şimdiden teşekkürler .
16369043083551349656927.jpg
16369043339761083910936.jpg

# Çıkma ikinci el / hurdacilara bakabilirsiniz.
# İlk fotoda donen tamburu dikkatlice söküp eriyen / kopan kontak vy kontakları tamir edebilir/ ettirebilirsiniz.
Teşekkürler internetten araştırdım ama çıkma satan bulamadım bildiğiniz bir yer varmı acaba ben İzmir deyim

Sedat bey, ilk fotoda üstteki iki vidayı dikkatlice sökün, yuvarlak tamburu çıkarın . Ariza/arızalar tahminim gozukecektir. En önemli parca donen tambur , buradan sağlam gözüküyor. Geriye yazmış olduğum kontak/kontaklar arızası kalıyor.
Dikkat, her aşamayı bolca fotograflayin bu şekilde onarım sonrası monte edileceğini unutmayın. Kolaylıklar.

Sedat bey, ilk fotoda üstteki iki vidayı dikkatlice sökün, yuvarlak tamburu çıkarın . Ariza/arızalar tahminim gozukecektir. En önemli parca donen tambur , buradan sağlam gözüküyor. Geriye yazmış olduğum kontak/kontaklar arızası kalıyor.
Dikkat, her aşamayı bolca fotograflayin bu şekilde onarım sonrası monte edileceğini unutmayın. Kolaylıklar.
Çok teşekkürler komitator u çıkardığımda fırının içinde küçük bir yay ve köprü buldum fotosunu ekliyorum köprü dediğim parçayı hangi meslek grubu Yerine takar? bu soruyu sormanın nedeni benim amatör olmam
1636970538444489300544.jpg

Hepsini toplayıp fotolarla birlikte küçük ev aletleri tamircilerine goturebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri