kombi surekli ayni hatayi veriyor

Merhaba lar kombimiz baymak baki surekli 60 derece lambasi yanip sonuyor yani suyu bitiyor surekli su vermek zorunda kaliyoruz iki kez servis cagirdik gelip yaptilar yine ayni sorun artik kombiye elimi surmek istemiyorum cok korkuyorum patlayacak falan diye resmen uyuyamiyorum dusunmekten bu cihaz surekli su probleminden dolayi patlar veya yanar mi

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Hayır . Neden patlasın. Yeterli su yoksa çalışmazki zaten

tam bilmiyorum ama su filtresi ya da kombinin icinde suyu acip kapayan elektronik bir musluk olacak. kontrol edilmeli. o musluk bobinlidir. zamanla eskiyip bobin kisa devre olmussa musluk cektiginde geri gitmez.

Tesisatta kaçak veya kombinin su tahliyesinde kaçak varsa kombi su kaybına uğrar su kaybı oluncada kombi çalışmaz!Kombinin hata verip çalışmaması koruma amaçlıdır

Merhaba lar kombimiz baymak baki surekli 60 derece lambasi yanip sonuyor yani suyu bitiyor surekli su vermek zorunda kaliyoruz iki kez servis cagirdik gelip yaptilar yine ayni sorun artik kombiye elimi surmek istemiyorum cok korkuyorum patlayacak falan diye resmen uyuyamiyorum dusunmekten bu cihaz surekli su probleminden dolayi patlar veya yanar mi
Kombinin içersinde su basınç swıçi vardır 1 barın altına düştüğü zaman cihaz otomatik olarak arızaya geçer siz su kaybının nerden olduğuna baktırın su basıncı nekadar zamanda düşüyor

Kombi patlama yapmaz. Söylediğiniz arıza kombideki suyun devamlı düşmesi bu durumun 2 nedeni vardır.
1. Kombi yada tesisatınızda kaçak vardır.
2. Kombinizin genleşme tankının değişmesi gerekir.

Forum istatistikleri

Konular
128,226
Kullanıcılar
450,018
Son üye
nuranselimov93

Yeni konular

Geri