Klima Tavsiyesi / Tercihi

Ozkinay

Üye
Merhaba.

Aşağıdaki 2 model arasında kaldım. Görüş ve önerilerinizi alabilir miyim?

(Lütfen -çok mecbur hissetmedikçe- alternatif önermek yerine sadece bu ikisi arasında yorum yapınız.)
(İkisi de aynı grubun ürünü, biliyorum; ama özellikleri çok farklı...)

Cevap yazacak herkese şimdiden teşekkürler.

LG S3-W24K23BA Dual Eco A+++ 24.000 BTU​

https://www.hepsiburada.com/lg-s3-w24k23ba-dual-eco-a-24-000-btu-inverter-klima-p-HBV00000KNKYC

Arçelik Ekolojik 24325 A++ 24000 BTU​

https://www.hepsiburada.com/arcelik-ekolojik-24325-a-24000-btu-inverter-klima-p-HBV00000R93DZ

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İkisinin de teknik dokümanların indirip ikisinin de çalışma verilerine bakın. Ikiside aynı ürün dediğiniz gibi bunun üzerine bisey diyemem. Ikiside birbirinin aynı büyük ihtimalle. Ha birinde wifi vardır atıyorum. Birinde hava temizleme vardır. Bunlar boş muhabbet eğer bunlara takılıyorsaniz. Önemli olan enerji sarfiyatı. Çalışma aralıkları kac btu ya kadar çıkıyor atıyorum isitmada. Bunlara bakın

İkisinin de teknik dokümanların indirip ikisinin de çalışma verilerine bakın. Ikiside aynı ürün dediğiniz gibi bunun üzerine bisey diyemem. Ikiside birbirinin aynı büyük ihtimalle. Ha birinde wifi vardır atıyorum. Birinde hava temizleme vardır. Bunlar boş muhabbet eğer bunlara takılıyorsaniz. Önemli olan enerji sarfiyatı. Çalışma aralıkları kac btu ya kadar çıkıyor atıyorum isitmada. Bunlara bakın
Teşekkürler. Ancak kesinlikle aynı ürün değiller. Dış ünitelerinin çalışma sistemi dahi farklı. Elektrik tüketimi ve kapasiteleri de farklı. İç ünitelerin de tasarımları oldukça farklı...

Teşekkürler. Ancak kesinlikle aynı ürün değiller. Dış ünitelerinin çalışma sistemi dahi farklı. Elektrik tüketimi ve kapasiteleri de farklı. İç ünitelerin de tasarımları oldukça farklı...
cebine ve kafana uygun olanı alacaksın,benim için güzel olan senin için güzel olmayabilir değil mi? ki bana iyi dileklerini göndermiyesin

Bunlar aynı fabrikadan çıkan ürünler. Fiyat farkı nedir bakamadım ama kalite performans olarak birbirine yakındir diye düşünüyorum. Bunları almakta ısrar sebebini bilmiyorum ama. Fark markalara da bakabilirsiniz

Bende Sirius deluxe 18000 var 3 yildir yaz kış kullanıyorum çok memnunum. Diğerinin derdi maksimum kâr.

Bunlar aynı fabrikadan çıkan ürünler. Fiyat farkı nedir bakamadım ama kalite performans olarak birbirine yakındir diye düşünüyorum. Bunları almakta ısrar sebebini bilmiyorum ama. Fark markalara da bakabilirsiniz
Cevabiniz için tesekkurler. Fiyatlari birbirine cok yakin, ayni sayilir. Tercih sebebi: Bu scop oraninda, bu ozelliklerde, bu kapasitede, bu fiyata ürün bulmak imkansiz gibi bir sey. Diger alternatiflere gore (Baymak, Vestel) daha iyi gibi. Daha ust segment markalarin 24.000 btu klimalari cok ucuk fiyatlar...

Baymak vestele zaten bulaşmayin. Scop değerlerinde demirdokum e de bakın bi. Gree üretimi birdr midea üretimi airfeller daylux felan var onlara da bakabilirsiniz. Kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri