klima kontrol

selloman

Üye
Arkadaşlar kafeteryadaki klimayı sistem odasında bilgisayardan kumanda etmek istiyorum klimadan veri almak nasıl mümkün olur fikriniz varmı?Knx le uğraşıyorum bu arada.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
klimanın ne olduğunu bilseydik birşeyler söylenebilirdi.

veri derken neyi kasdediyorsun klimadan data verisi alamazsın sadece bilgisayar kontrollu bir termostat ile işi halledebilirsin bu iş işin piyasada yapılmış kartlar mevcut

evet bir pc ile yönetilebilen bir termostat ile rahat bir şekilde yapabilirsin istediğin dercede otomatik olarak kapatır yada açabilirsin

Klima ortak alan kliması bir çok yeri besliyor ve her odada honeywell kontrol paneli var, klima ünite odasında ise sanayi tipi klima var marka filan yazmıyor,bunu sistem odasından kontrol edelim diyorlar birkaç odayı.bu termostat ı bulamadım ben bi yardımcı olabilirmisiniz nerden bulup nasıl uygularım.

Forum istatistikleri

Konular
128,247
Kullanıcılar
450,056
Son üye
atas.27

Yeni konular

Geri