klima kompresör yeri değiştirme

gazı toplamanız sizi ekstra maliyetten kurtaracaktır

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
herkeze selamlar ben yeni ùyeyim ustalara sormak istiyorum benim klimanin borularini iceriden almak istiyorum disarida cok cirkin ve her gùn gùnesten iyi sogutmadini dùsùnùyorum disaridan iceri aldimda köselerden gecirirken dirsek kulansam olurmu yani rekor kulanabilirmiyim tabiki bakir rekor olacak dùzgùn boruylan yapmak istiyorum simdiden tesekùrler

Köşelerde istersen boruyu bir yay veya aparatla büküp, istersende dirsek kaynatıp dönüş yapabilirsin. İzalosyonla boruları saracağın için zaten çok düzgün görünmeyecektir çok uğraşmana gerek yok bence. Borular evin içinden geçecekse, duvarda kanal açmak sonra sıvayla kapatıp üzerini boyamak en estetik yöntemdir. Aksi halde, kablo kanalı gibi boru kanalları satılıyor ki, onları kullanacağına komprosörüde al içeri daha estetik olur :)

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,983
Son üye
ardaxsm

Yeni konular

Geri