Klima kartı cam sigorta attı?

ustam merhaba zaten elemanları ölçtüm bir sorun çıkmadı diğer ustamın dediği gibi başka bir arıza mevcut o da beni aşar kartlık değil elektrikcinin işi gibi ya da klimacının yardımlarınız için teşekkür ederim

ama hala neden bu arıza meydana geliyor merak ediyorum acaba dış ünite kartın da mı bir problem var ??

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Yahu güzel insan, sana akıl veriyoruz, laf isitiyoruz. Sigorta yerine lambayı bağla ve elektrik ver sonucu söyle

Yahu güzel insan, sana akıl veriyoruz, laf isitiyoruz. Sigorta yerine lambayı bağla ve elektrik ver sonucu söyle
ustam merhaba mesjalarını kapalı sanırım o yuzden burdan sormak ıstedım .
mitsubishi DXK 18 Z4-s cihazım var sayaçtan sıgortaya giden nötr klemens eridikten sonra sıgortaları attırdı klemensı degıstıstırdık klima tekrar calısmıyor sıgorta kaldırır kaldırmaz atıyor . sorunlar ne olabılır ve ne masraf acar ? klımanın sıgortasına kadar kablolarda elektrık var . iklimsa yetkılı servısı cagırdım fazla masraf cıkarmlarından korkuyorum bu yuzden sorunu onden tespıt etmek ıstıyorum .

Yanıtla

Sorun çözüldü dış ünitede arıza çıktı konu kilit mesaj yazan herkese teşkkürlerimi sunuyorum

ustam merhaba mesjalarını kapalı sanırım o yuzden burdan sormak ıstedım .
mitsubishi DXK 18 Z4-s cihazım var sayaçtan sıgortaya giden nötr klemens eridikten sonra sıgortaları attırdı klemensı degıstıstırdık klima tekrar calısmıyor sıgorta kaldırır kaldırmaz atıyor . sorunlar ne olabılır ve ne masraf acar ? klımanın sıgortasına kadar kablolarda elektrık var . iklimsa yetkılı servısı cagırdım fazla masraf cıkarmlarından korkuyorum bu yuzden sorunu onden tespıt etmek ıstıyorum .

Yanıtla
güzel insan, ben kart tamircisiyim(dim) arızadan öyle anlamam. klemensin yanması kartta bir arızanın olduğunu gösterir. kartı görmeden şu/bu arızası var demem bile yanlış. onu klimacı arkadaşlar yorumlayabilir. ama görsel olmadan her şey boş. en basit görsel arıza belirlemesi kartın üzerine bakmaktır. yanık patlak bir bileşen var mı diye. kapalı kutunun içinde şu arızalı demek bizim işimiz değil. elinizden geliyorsa kartı sökün (sökerken kablo bağlantılarını doğru yapmak için resim çekin ve elektrik bağlantısı tamamen kapalı olsun) bir elektronik kart tamircisine gösteriniz.

Sorun çözüldü dış ünitede arıza çıktı konu kilit mesaj yazan herkese teşkkürlerimi sunuyorum

Yaptınız bir iyilik ( cevap vermek ile )
Biraz daha açıklayıcı bilği verseydiniz daha iyi olurdu .

Belki şu anda bu yazıyı takip ediyor ( başkası konuyu açmış )
Tam cevabı aramak için burada olabilirdiniz .
Kendinizi başkasının yerine koymak gibi .

Kolay Gelsin .Sağlıcakla ...

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri