Klima arızası

Mehmet2701

Üye
Ustalar merhaba bende klimacıyım aynı zamanda

demir döküm 18 btu pacıfıc lıne tek swıng modeli mevcut elimde Bu cihazın gazını sıfırladım güzelce vakumladım terazi ile gramajınca gazını verdim ve cihazın bakımını güzelce yaptım karchker yıkama makinesi ile cihazda şöyle bi sorun mevcut sogutmada 4 dakika çok güzel çalışıyor gaz basıncı 55-60 psi sonra dış ünite motor ve fan duruyor 4 dakika durduktan sonra yine çalışıyor yine 4 dakika çalışıp yine 4 dakika duruyor ve bu şekilde çalışıyor sürekli ekranda arıza koşuda vermiyor TEKRAR SÖYLEYEYİM GAZ TERAZİ İLE VERİLDİ

yardımınıza teşekkürler

Kompresör fan ile birlikte duruyor ise. Bir sensörleri bi değiştirmeyi dene. Iki kart arızası. Sadece kompresör duruyor olsa termik yada kompresör arızası yada sistem tıkalı derdim. İnverter mi bu klima.

Kompresör fan ile birlikte duruyor ise. Bir sensörleri bi değiştirmeyi dene. Iki kart arızası. Sadece kompresör duruyor olsa termik yada kompresör arızası yada sistem tıkalı
Kompresör fan ile birlikte duruyor ise. Bir sensörleri bi değiştirmeyi dene. Iki kart arızası. Sadece kompresör duruyor olsa termik yada kompresör arızası yada sistem tıkalı derdim. İnverter mi bu klima.
Hayır inverter degil ustam 2004-2005 yılının cihazı şuandada e6 arızası veriyor sogutmada açıyorum dış ünite 3-4 saniye çalışıyor sonra e6 arızasına düşüyor dış ünite fan ve motor aynı anda duruyor iç ünite ortam ve boru sensörünü değiştirdim yine aynı

Kart çıkış veriyor mu kompresör ve fan durduğunda. Kart arızalı olabilir aklıma gelen

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,955
Son üye
seggzsy

Yeni konular

Geri