KLIMA AÇILDIGINDA PROJEKSİYON CİHAZI KAPANIYOR

Arkadaşlar klıma açıldıgında projeksiyon cihazı kapanır gibi oluyo. Projeksiyonu kapatıp tekrar açarak sorun düzeliyo. Klıma yüksek akım çektiği ve kablo kesiti ince oldugu için mi bu sorun ortaya çıkar. Daha gidip bakmadım yarın bakıcam cevaplarınız için saolun...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Arkadaşlar klıma açıldıgında projeksiyon cihazı kapanır gibi oluyo. Projeksiyonu kapatıp tekrar açarak sorun düzeliyo. Klıma yüksek akım çektiği ve kablo kesiti ince oldugu için mi bu sorun ortaya çıkar. Daha gidip bakmadım yarın bakıcam cevaplarınız için saolun...

gerilim düşümü oluyor projeksiyonda ufak bir cihaz değil sonuç olarak yanında giderken 2,5 luk antiğron kablo götür

evt mesefe uzun ustam. ustam 2.5 luk angrom kabloyu projeksiyona mı takmak için götürücem. bu sorun linye hattıyla ilgili değil mi cevabın için saol

mevcut hatta projeksiyonu bağlarsın çekeceğin yeni linyeyede klimayı bağla
eğer projeksiyonun standart ufak ise 350 400 w gibi bişeydir

güzel bi olasılık düşünmüşsünüz.
ama klima ve projeksiyon hatları ayrı olmalı bence. klima ilk çalıştığında demeraj akımından dolayı projeksiyon cihazını etkiliyor. hatları ayırmak en iyisi olacaktır.
bazen yüksek güçlü bir cihaz çalıştığında ampüller'de oluşan ışık kısılması olayını buraya örnek verebiliriz.

1.5 de olmaya bilir çünki nereden bahsettiğiniz bilmniyorum .75 kordon çok linye söktüm bilmem anlata bildim mi biraz eğer gideceğin yerin karakteristik özelliklerini anlatırsan sana daha iyi yardımcı olabilirim

sayın ikayserili ve paravan a.ş ustaların saolun teşekkürler yardımşlarınız için. bir sorun çıkarsa tekrar yazarım saygılar ve sevgiler...

Forum istatistikleri

Konular
128,220
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri