KIZIM OLDU :)

Selamun Aleyküm
Recep Ayı nın arefesinde doğan kızınıza hürmetler sunar, kalu bela yı hatırlayacak kadar derin düşünceli olmasını Allah (c.c.) 'tan temenni eder, Allah (c.c.) ın "Ben yeryüzünde bir halife yaratacağım" sözündeki bizlerin hak etmediği muhattaplığı en iyi şekilde hak etmesini temenni ederim. Bizler günahkar olsak da birbirimize olan duamızın makbul olduğu bilinir.
Şu sözler yanılmıyorsam Hz. Muhammed(s.a.v.) in uygulaması;
"""
Kulağına ezan okur, bir hurma ile tahnik yapar (hurmayı ağzında çiğneyerek çocuğun damağına sürer) ve “her türlü şeytan ve haşerattan, her türlü kötü nazardan Allah‘ın tam kelimelerine sığınırım” diye dua eder. Çocuk konuşmaya başladığında, ilk sözü “Lâ ilahe illallah” (Allah’tan başka ilâh yoktur) olsun.
"""

Hayırlı günler dileriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Allah Analı Babalı büyütsün. Hayırlı olsun.

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN

Allah,analı babalı büyütsün,torun da göstersin.

Allah Analı- babalı ,sağlıkla büyüsün dileklerimizle..

Allah hayırlı evlat etsin. Güle güle büyütün.

Arkadaşlar belki forum kurallarına aykırı ama mutluluğumu paylaşmak istedim. ,

Çok tatlı bir kızım (Habibe Asya) oldu, ilk çocuğum ve çok mutluyuz. Hayatımda belki hiç böyle mutlu olmadım... Dualarınızı bekliyorum. Allah ım yaşamayan arkadaşlarada bu duyguyu tatmayı nsip etsin inşallah..
Sağlıcakla...

Allah analı bablı büyütsün, Hayırlı evlat etsin, Bahtını aklını ve imanını açık etsin, sağlık sıhhat ve mutluluk bahşetsin. amin.

Allah analı babalı büyütsün, hayırlı bir evlat olmayı nasip etsin İnşallah

Gözünüzaydın..
Rab'bim, bahtını, yolunu açık etsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,291
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Geri