Kendimi alanımla ilgili geliştirmek için part-time iş arıyorum.

Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum.Milli Savunma Üniversitesi (Hava Harp Okulu) Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü'nde yüksek lisans yapıyorum. Kendimi geliştirmek için kendi okuduğum ve okuyor olduğum bölümle ilgili bir pozisyonda part-time çalışmak istiyorum. Ders günleri hariç hergün çalışabilirim.
İş tecrübem yoktur.

Bununla ilgili iş yerinde pozisyon ihtiyacı olan veya önerebileceğiniz herhangi bir şirket olursa bilgilendirirseniz sevinirim.

Sizin özelde çalışmanız yasak olması lazım,
bu konuda amirlerinize danışmayı ihmal etmeyin.

Ek:
Hava Harp Okulu mezunu olarak
yüksek lisans yaptığını varsaymıştım,
detayları bilmiyorum.

Son düzenleme:
Bahsettiğim okulun personeli veya askeri öğrencisi değilim.Sivil olarak yüksek lisans yapmaktayım.

Eğer ingilizce bir teknik kitabı lügat olmadan okuyamıyorsan, ingilizce youtube videoları alt yazı olmadan anlayamıyorsan, şu anda kendin için yapabileceğin en iyi şey, ingilizceni geliştirmek. İş tecrübesi de önemli ve güzel birşey, ama iyi düzeyde ingilizce bilmek bundan çok daha önemli!

Eğer ingilizcen çok iyi ise, o zaman direkt firmaların insan kaynaklarını ara, email at. Fuarlara katıl ve oradaki firmalarla yüz yüze görüş, kendini tanıt. İşi öğrenmek için gerekirse bedava çalış!

Sizin özelde çalışmanız yasak olması lazım,
bu konuda amirlerinize danışmayı ihmal etmeyin.

Ek:
Hava Harp Okulu mezunu olarak
yüksek lisans yaptığını varsaymıştım,
detayları bilmiyorum.

Lokasyon olarak Hava Harp Okulu içerisinde olduğunu kastetmiştim :) Milli Savunma Üniversitesi bünyesinde yapıyorum.

Eğer ingilizce bir teknik kitabı lügat olmadan okuyamıyorsan, ingilizce youtube videoları alt yazı olmadan anlayamıyorsan, şu anda kendin için yapabileceğin en iyi şey, ingilizceni geliştirmek. İş tecrübesi de önemli ve güzel birşey, ama iyi düzeyde ingilizce bilmek bundan çok daha önemli!

Eğer ingilizcen çok iyi ise, o zaman direkt firmaların insan kaynaklarını ara, email at. Fuarlara katıl ve oradaki firmalarla yüz yüze görüş, kendini tanıt. İşi öğrenmek için gerekirse bedava çalış!

Haklısınız. Bir yandan İngilizce'ye çalışıyorum zaten. Alanımla ilgili de kendimi geliştirmek istiyorum bir yandan. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri