Kendi kendine elektrik üreten makina-Bu defa fasa fiso değil galiba.

ayhani

Üye

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gerçeklik payı olduğunu düşünmüyorum.Fakat beklilerle dolu bir çok şey gün geçtikçe açığa çıkıyor.İşte buda onlardan biri olsa gerek.
Haberi paylaştığınız için teşekkür ederim.

Kedidir kedi.

arkadaşlar siz siz olun, önyargılı da olmayın, şarlatanlara da kanmayın.

Türkiye burası normaldir emniyet müdüründen alim-kaşif çıkabilir , İ.E.T.T'de temizlik işçiliğinden başbakanlığa yükselinebilinir.

Temennimiz her iki şahsiyetinde bizleri yanıltarak büyük başarılara imza atmasıdır...

Son düzenleme:
Arkadaşlar başlığı ben yanlış attım. Başlık: BU DEFA FASA FİSO DEĞİL GALİBA OLACAKTI

Belli olmaz tabi en azından ortada dönen bir düzenek var, ne kadar çalışır çalışmaz onu ilerideki zaman içinde göreceğiz...

Olursa da fena da olmaz hani :)

bu cihazı yabancı birisi yapmış olsaydı eğer vaaayyy helal olsun nasıl düşünmüşte yapmış çığır açacaktır derdiniz. Türk yaptı diyemi bu polemik oluştu???

Bütün dünya milletinden daha çok çalışır türkün kafası merak etmeyin.

Sadece biraz tembellik var içimizde hepsi bu. Dünyanın en çok aranan hackerları türk. 26 yaşında amerikada en genç prof ünvanı alan ve kuantum fiziğinde nobele aday gösterilen fizikçi türk (prof. oktay sinanoğlu). Amerikanın ünlü doktorlarından mehmet öz buda türk. daha aklıma gelmeyen çok isim var.

Niyedir başarıları türke yakıştıramamak??

Ben helal olsun diyorum emekli mucite başkada birşey demiyorum...

Türkiye burası normaldir emniyet müdüründen alim-kaşif çıkabilir , İ.E.T.T'de temizlik işçiliğinden başbakanlığa yükselinebilinir.

Temennimiz her iki şahsiyetinde bizleri yanıltarak büyük başarılara imza atmasıdır...
Bu yapılan çalışma büyük bir buluşmudur, yoksa fasa fisomu' dan daha çok dikkatimi çeken temizlik işçiliğinden kim başbakan olmuş onu merak ettim.

Forum istatistikleri

Konular
128,226
Kullanıcılar
450,018
Son üye
nuranselimov93

Yeni konular

Geri